Premiera: podcast „Zdrowy sukces” Anny Lewandowskiej i Odety Moro

Premiera pierwszego odcinka serii podcastów „Zdrowy sukces” odbędzie w poniedziałek, 30 listopada o godz. 10. na Onet.pl oraz w serwisie Forbes.pl.

 

Sukces może mieć charakter holistyczny, a zdrowy styl życia może być kluczem do jego osiągnięcia w pełnym wymiarze: zawodowym, rodzinnym i osobistym. Work-life balance, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie, relacje i więzi z innymi ludźmi, a także dbanie o równowagę psychiczną i definiowanie priorytetów w codziennym działaniu – te i wiele innych tematów związanych ze zdrowym podejściem do życia poruszy Anna Lewandowska w rozmowie z Odetą Moro w podcaście „Zdrowy sukces”.

Anna Lewandowska podzieli się również ekspercką wiedzą o dobrym odżywianiu i uprawianiu sportu, pokazując jednocześnie, że rozwój zawodowy i dbanie o najbliższych nie musi oznaczać rezygnacji z własnych potrzeb.

–  My kobiety w Polsce jesteśmy bardzo pracowite i ambitne. Chcemy odnosić sukcesy. Choć wiele nas różni, mamy te same potrzeby, chcemy być szczęśliwe i spełnione – mówi Anna Lewandowska w pierwszym odcinku podcastu „Zdrowy sukces”.

Kolejne odcinki będą dostępne dla subskrybentów w każdy poniedziałek w serwisie Forbes.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *