MediaZapowiedzi TV

“Backdoor – Wyjście awaryjne” – Premiera na kanale Comedy Central

Doczekaliśmy się najzabawniejszej premiery tej zimy! Już dziś wieczorem o godz. 22.00 na Comedy Central ukaże się pierwszy odcinek serialu komediowego „Backdoor – wyjście awaryjne”.

 

W każdym z dziesięciu 22-minutowych odcinków serialu niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie, a może nawet o sobie… Twórcy formatu pochylają się bowiem nad problemami relacji międzyludzkich oraz uniwersalnymi tematami społecznymi, politycznymi i kulturowymi. Widzowie przekonają się, że z każdej sytuacji można znaleźć dobre wyjście – czasem humor to najlepsze z nich!

Serial oparty jest na twórczości brazylijskiej grupy komediowej Porta Dos Fundos, która cieszy się popularnością wśród widzów na całym świecie. Polska odsłona powstała dzięki współpracy Grupy Polsat Plus i ViacomCBS Networks Polska (obecnie Paramount Global). Na ekranie zobaczymy m.in.: Karolinę Bacię, Tomasza Borkowskiego, Sebastiana Cybulskiego, Katarzynę Kołeczek, Marcina Korcza, Pawła Koślika i Magdę Smalarę.

Od tygodnia w telewizji, mediach społecznościowych i na wybranych serwisach internetowych trwają również działania promocyjne serialu pod hasłem „Humor to jedyne wyjście”.

Serial debiutuje na antenie Comedy Central 21 lutego o godz. 22.00. Kolejne premierowe odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o tej samej porze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *