DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wiosna w Telewizji Metro

Mrożące krew w żyłach premiery filmowe, ekscytujące wydarzenia sportowe oraz porywające serie dokumentalne to tylko niektóre z propozycji telewizji Metro, których w najbliższych miesiącach będzie znacznie więcej! Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

 

Tej wiosny warto włączyć telewizję Metro! O porządną dawkę wrażeń zadbają przygotowane dla widzów premiery filmowe: Jonah Hex, Łowca błyskawic, Słaby punkt, Wyścig po życie oraz polski tytuł z Bogusławem Lindą w roli głównej – Demony wojny według Goi. Takiemu towarzystwu nie można odmówić!

Nadchodzące tygodnie upłyną także pod hasłem pięknych, sportowych emocji! Po świetnych wynikach oglądalności Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn oraz Pucharu Świata w biegach narciarskich, czas na kolejne wyzwania. Tym razem coś dla sympatyków motoryzacji! Wśród transmitowanych wydarzeń widzowie będą mogli śledzić wyścigi najlepszych w Formule E. Na antenie telewizji Metro pokazane zostaną wybrane transmisje z całego świata – m.in. z Londynu, Monako, Nowego Yorku i Dżakarty!

Po raz pierwszy też w telewizji naziemnej pokazany zostanie premierowy sezonFanów czterech kółek,Patrol na A1 oraz fascynujący dokument Instrukcja długowieczności, w którym prowadzący Timothy Caulfield rzuca światło na coraz bardziej kontrowersyjne zabiegi, diety i terapie, stosowane przez tych, którzy chcą żyć wiecznie i dobrze wyglądać przez cały czas. Ale czy jest to w ogóle możliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *