MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wiosna w TVN Fabuła

TVN Fabuła to zdecydowanie najbardziej filmowy kanał TVN Grupa Discovery Polska, a wiosenne pozycje programowe na pewno trafią w gusta prawdziwych entuzjastów i miłośników kina. Na antenie będzie można zobaczyć nie tylko największe hity srebrnego ekranu czy kultowe seriale, ale też autorskie programy o tematyce filmowej, nowinki z planów zdjęciowych oraz materiały zza kulis. U nas o kinie mówi się tylko w rzetelny i ciekawy sposób.

 

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych programów. Dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, obowiązkową pozycją będzie Fabuła News. Prowadząca Ewelina Witenberg bowiem doskonale wie, co w trawie piszczy, świat kinematografii nie ma przed nią tajemnic. W programie zrelacjonuje najważniejsze wiadomości z branży filmowej, a także podpowie na co warto wybrać się do kina.

W TVN Fabuła pojawi się również nowy sezon Seriaale – jedynego polskiego programu poświęconego wyłącznie serialom. To będzie istna skarbnica wiedzy dla fanów kultowych serii, nagradzanych produkcji czy wszelkiego rodzaju „tasiemców”. Prowadząca Kaja Klimek podpowie jakim nowościom warto poświęcić wiosenne wieczory i doradzi, które klasyki należy koniecznie zobaczyć. To prawdziwy must–see każdego serialomaniaka!

W nowym sezonie TVN Fabuła po raz kolejny odda też antenę młodym, zdolnym twórcom i pokaże znakomite, obsypane nagrodami filmy krótkometrażowe wyprodukowane przez Studio Munka SFP. Nie zapomni także o fanach kinowych hitów – widzowie będą mogli obejrzeć tytuły, które trafią na ekrany telewizorów niemal prosto z dużego ekranu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *