Baraże o żużlową PGE Ekstraligę w nSport+

Platforma nc+ przeprowadzi transmisje z meczów barażowych o PGE Ekstraligę. O miejsce w najlepszej żużlowej lidze świata walczyć będą FALUBAZ Zielona Góra i ROW Rybnik.
 

 
Pierwszy mecz barażowy o prawo startu w PGE Ekstralidze w sezonie 2019 zostanie rozegrany w Zielonej Górze 30 września o godzinie 15:30. Transmisję przeprowadzi nSport+, a studio przed meczem rozpocznie się o 15:00. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w Rybniku 7 października o godzinie 18:15. Początek transmisji w nSport+ o godzinie 18:00.
W barażach FALUBAZ będzie się bronił przed spadkiem z PGE Ekstraligi. W tym sezonie zielonogórzanie zajęli w tabeli siódme, przedostatnie miejsce. Przed automatycznym spadkiem z ostatniej pozycji uchronili się dopiero w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Z kolei ROW Rybnik był bardzo bliski bezpośredniego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. W finałowej potyczce, mimo dużej przewagi w pierwszym starciu, okazał się minimalnie gorszy od Speed Car Motoru Lublin.
Mecze barażowe poprzedzi rewanżowy finał PGE Ekstraligi. W sobotę 29 FOGO Unia Leszno podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. W pierwszym meczu w Gorzowie Stal wygrała 46:44. Początek transmisji w nSport+ o godzinie 18:30. Bezpośrednio po finale o 21:15 Magazyn PGE Ekstraligi. Uroczyste podsumowanie sezonu 2018 nastąpi na Gali PGE Ekstraligi 8 października. Transmisja w nSport+ o godzinie 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *