MediaPolsatZapowiedzi TV

Barbara Kurdej-Szatan: Zapraszam do Polsatu!

Aktorka będzie jedną z prowadzących niedzielny koncert w Opolu! To kolejna edycja popularnego muzyczno-kabaretowego wydarzenia Przebojowe Opole. Oprócz artystki znanej widzom Telewizji Polsat z serialowego hitu „W rytmie serca” w roli prezenterów wystąpią również Maciej Rock i Maciek Dowbor. A wspierać ich będzie Kabaret Nowaki. Dla lubianej aktorki będzie to wyjątkowa impreza.

 

 

Basia Kurdej-Szatan kocha nie tylko aktorstwo. Uwielbia także muzykę i swoje rodzinne miasto, o czym mogli się przekonać słuchacze Soul City – zespołu, w którym występowała razem ze swoim mężem Rafałem. Poza tym, jako rodowita opolanka, właśnie w tym mieście stawiała swoje pierwsze profesjonalne kroki w zawodzie. Śpiewała tam bowiem w chórze, a później rozwijała skrzydła w Opolskim Studiu Piosenki.

W niedzielę 30 czerwca zobaczymy ją w roli prowadzącej koncert Przebojowego Opola: „Jedziemy na wakacje”. Aktorka jest tym niezwykle podekscytowana, co widać na nagraniu, które przygotowała dla POLSAT.PL. – Zapraszam was bardzo, bardzo gorąco do Opola, mojego miasta! – zachęca widzów z nieukrywaną radością.

W niedzielę opolską sceną zawładnie wspaniała muzyka. Będzie można usłyszeć między innymi: Wilki, Lanberry, Macieja Maleńczuka, Enej oraz grupę Sen. – Musicie koniecznie być z nami. Będzie 50-lecie pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego i mnóstwo innych, wspaniałych polskich gwiazd – z uśmiechem opowiada o koncercie prowadząca.

– Będzie wakacyjnie, przebojowo, imprezowo i szałowo! – twierdzi Barbara Kurdej-Szatan, której w niedzielę będzie towarzyszyć Maciej Dowbor i Maciek Rock. A będzie to zaledwie część weekendowych atrakcji, ponieważ dzień wcześniej o dobry humor na scenie amfiteatru w Opolu zadbają najlepsze polskie kabarety! Autorem scenariusza „Opolskiej Nocy Kabaretowej” jest Robert Górski, a gospodarzami wieczoru będą członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Przebojowe Opole 2019: „Opolska Noc Kabaretowa” w sobotę, 29 czerwca, o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Przebojowe Opole 2019: „Jedziemy na wakacje” w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *