DVB-TMediaZapowiedzi TV

Bartek Marszałek w serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”

Widzów serialu „Lombard. Życie pod zastaw” czeka kolejna niespodzianka! W odcinku z dnia 4 maja wystąpi Bartek Marszałek, pierwszy i jedyny Polak w wodnej Formule 1 F1H2O. Wielkie emocje, wzruszenia, nieoczekiwane zwroty akcji – to i wiele więcej czeka fanów serialu.

Fabuła odcinka będzie osnuta wokół Bartka Marszałka oraz przejmującej historii emerytowanego komentatora sportowego. Życiowe ścieżki bohaterów przetną się w serialowym lombardzie, którym zawiaduje Kazimierz grany przez uwielbianego przez widzów Zbigniewa Buczkowskiego.

Jak Bartek Marszałek komentuje występ w „Lombardzie…”?

– Rola w serialu to dla mnie zupełnie coś nowego! Dlatego kiedy otrzymałem propozycję zagrania w „Lombardzie…”, nie wahałem się ani minuty. Mam nadzieję, że zaproponowany wątek spodoba się widzom, bowiem nie zabraknie w nim emocji i wzruszeń. Odcinek ten to również doskonała okazja do tego, aby choć trochę przybliżyć widzom tę piękną dyscyplinę, jaką są sporty motorowodne – powiedział Bartek Marszałek.

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” – SEZON 2

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Odcinki można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 w TV Puls. Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków.

W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Do obsady drugiego sezonu dołączyła Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli pamiętna Wioletka z „Rancza”. Producentem wykonawczym serialu jest Studio A.

BARTEK MARSZAŁEK

Pierwszy i jedyny polski kierowca, który rywalizuje w serii międzynarodowych wyścigów Formuły 1 H2O. Tym samym kontynuuje rodzinną wyścigową tradycję – jest synem sześciokrotnego Mistrza Świata w sportach motorowodnych, Waldemara Marszałka. W Formule 1 H2O Bartek Marszałek zadebiutował w 2011 roku. Sezon 2017 w F1 H2O był dla niego wyjątkowy. Polak zakończył go w wielkim stylu osiągając najlepsze wyniki w swojej karierze. Po raz pierwszy w karierze stanął podium w F1 H2O zdobywając trzeci czas kwalifikacji w Grand Prix Szardży, a w wyścigu głównym zdobywając nagrodę Fast Lap Trophy za najlepszy czas okrążenia. Polak po raz pierwszy w karierze miał również najszybszy czas okrążenia podczas treningów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *