MediaZapowiedzi TV

Baśniowe święta w Romance TV

Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych. W końcu mamy więcej czasu dla rodziny i chwilę wytchnienia od obowiązków. W tym roku Romance TV pokaże, że Boże Narodzenie to naprawdę czas pełen magii! Widzowie obejrzą wspaniałe baśnie na czele z uwielbianym „Kopciuszkiem”. Premierowo stacja pokaże też dwuczęściowy film „Merlin” oraz „Biały wąż”. Na baśnie, które przeniosą nas w inny świat, Romance TV zaprasza już 24 grudnia o godzinie 16:30 oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt.

Bożonarodzeniowe premiery w Romance TV

W Wigilię o godz. 23:15 stacja zaprasza na ekranizację baśni Braci Grimm „Biały wąż”. Król Konrad rządzi swym królestwem według maksymy “wiedza jest potęgą”. Nikt z poddanych nie wie, że posiada on umiejętność porozumiewania się ze zwierzętami. Niestety bardzo często wykorzystuje tę zdolność, nie dbając przy tym o innych ludzi. Młody chłopak Endres zostaje sługą na królewskim dworze. Kiedy poznaje olśniewająco piękną księżniczkę Leonorę, postanawia razem z nią pokrzyżować plany niebezpiecznemu władcy.

W poniedziałek, 25 grudnia Romance TV zaprasza na dwie części baśni „Merlin”. Po długich latach wędrówki legendarny czarodziej Merlin ma tylko jedno życzenie: pragnie wieść spokojne życie w samotności. Jednak gdy ratuje księcia Artura przed wielkim niebezpieczeństwem, król mianuje go nauczycielem swego syna. Okazuje się, że chłopiec jest bardzo pilnym uczniem i wyrasta na mądrego mężczyznę. Kiedy postanawia pojąć za żonę księżniczkę Guenièvre, a nie, jak to było uprzednio zaplanowane, swoją kuzynkę Morganę, nad jego rodziną i całym królestwem zawisa wielka klątwa. Czy Merlin będzie w stanie mu pomóc? Przekonamy się w pierwszy dzień Świąt o godz. 21:00.

W drugiej części, na którą zapraszamy o godz. 23:00, Merlin zakochuje się we wróżce Viviane i traci swą czarodziejską moc. Dzieje się to w bardzo niekorzystnym czasie, albowiem Morgane i Vortigern znowu zagrażają królestwu. Merlin i Lancelot udają się na poszukiwanie obdarzonego magicznymi mocami legendarnego Grala, z którego pomocą zamierzają pokonać niegodziwców.

Jeszcze więcej baśni w Święta Bożego Narodzenia

Oprócz premier, od 24 do 26 grudnia, od godz. 16:30 stacja pokaże uwielbiane filmy, które dowodzą, że dobro zawsze zwycięża. „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Kukania, kraina pieczonych gołąbków”, „O soli cenniejszej niż złoto”, „Piękna i bestia”, „Gęsiareczka”, „Piękna i książę”, „Baśń o sześciu łabędziach”, „Księżniczka Maleen”, „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, cz.1 i 2” „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie”, zabiorą widzów w całkiem inny, bajkowy świat.

Sylwester w Hotelu Marzeń

W sylwestrowy wieczór Romance TV zaprasza do ekskluzywnego Hotelu Marzeń. Przenieśmy się do najpiękniejszych urlopowych zakątków świata. Najpierw o godz. 21:00 udamy się do Hotelu Marzeń na Karaibach, o godz. 22:45 odwiedzimy Chiny, zaś o 00:45 zawitamy w Hotelu Marzeń w Dubaj Abu Dhabi.

Święta Boże Narodzenie w Romance TV:
„Księżniczka na ziarnku grochu”, 24 grudnia, g. 16:30
„Kukania, kraina pieczonych gołąbków”, 24 grudnia, g. 17:40
„Biały wąż”, premiera, 24 grudnia, g. 23:15
„O soli cenniejszej niż złoto”, 25 grudnia, g. 16:40
„Piękna i bestia”, 25 grudnia, g. 17:55
„Gęsiareczka”, 25 grudnia, g. 19:45
„Merlin, cz. 1, premiera, 25 grudnia, g. 21:00
„Merlin, cz. 2, premiera, 25 grudnia, g. 23:00
„Piękna i książę”, 26 grudnia, g. 16:40
„Baśń o sześciu łabędziach”, 26 grudnia, g. 17:55
„Księżniczka Maleen”, 26 grudnia, g. 19:45
„Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, cz.1”, 26 grudnia, g. 21:00
„Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, cz. 2, 26 grudnia, g. 23:00
Cykl „Sylwester w Hotelu Marzeń”, 31 grudnia, g. 21:00
„Hotel marzeń: Karaiby”, 31 grudnia, g. 21:00
„Hotel Marzeń: Chiny”, 31 grudnia, g. 22:55
„Hotel marzeń: Dubaj – Abu Dhabi”, 1 stycznia, g. 00:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *