Zapowiedzi TV

Baw się nauką z Da Vinci Learning

9 tygodni! 54 dni! 18 miast! Da Vinci Learning rusza w road show po polskim wybrzeżu pod hasłem „Baw się nauką”!
 
Da Vinci Learning obchodzi w tym roku 10-cio lecie swojej obecności na polskim rynku, m.in. z tej okazji kanał przygotował wyjątkową akcję letnią dla całych rodzin. Od 27 czerwca do 27 sierpnia na 200m² powstanie strefa animacji dla całych rodzin pod hasłem „Baw się nauką”. W ciągu 9 tygodni strefa ta aż 18 razy zmieni swoją lokalizację, aby z oferty wyjątkowych zabaw przygotowanych przez kanał mogło skorzystać jak najwięcej rodzin odwiedzających polskie wybrzeże latem tego roku. Pod gigantycznym namiotem dzieci będą mogły szaleć w strefie EKSPERYMENT oraz ZRÓB TO SAM – odkryją niesamowite zjawiska fizyczne i chemiczne oraz będą mogły stworzyć coś z niczego, podobnie jak bohaterowie programów emitowanych na kanale Da Vinci Learning. Udział w zabawie będzie okazją do poznania nowej aplikacji KidSpace, która pozwala na oglądanie programów na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy teblety.
Skomplikowany, kolorowy tor przeszkód, a także liczne konkursy sportowe przygotowane przed namiotem, w strefie SPORT, pozwolą rodzinom sprawdzić zarówno ich wiedzę o wszechświecie, jak i możliwości fizyczne własnego ciała. Także dla maluszków znajdzie się specjalna strefa, w której będą mogły się bezpiecznie bawić pod okiem swoich rodziców. Nad wszystkimi animacjami czuwać będą wykwalifikowani animatorzy, którzy otoczą dzieci opieką i serdecznością. Dodatkową atrakcją będzie autobus typu double decker cabrio, który wraz z miasteczkiem animacyjnym będzie przemierzał polskie wybrzeże i zabierał rodziny wprost do strefy BAW SIĘ NAUKĄ Z DA VINCI LEARNING! Przejażdżka na dachu kolorowego, wesołego autobusu na pewno sprawi mnóstwo radości, nie tylko dzieciom.
„Baw się nauką z Da Vinci Learning” to akcja, w której chcemy zachęcać dzieci do czynnego udziału w zabawie i zaangażowania, a także rodziny do wspólnego spędzania czasu w sposób aktywny i twórczy. To także kopalnia pomysłów dla rodziców na oryginalne zmobilizowanie dzieci do nauki poprzez zabawę. Wszystkie animacje mają silne połączenie z ofertą programową kanału, który przez cały rok dba o ciekawy kontent edukacyjny dla całych rodzin, dostarczając im ambitną i kreatywną rozrywkę. Po takich wakacjach szkoła na pewno będzie czystą przyjemnością!
Więcej informacji o evencie dostępnych będzie od 16.06 na stronie: www.davinci-learning.com/bawsienauką.
Akcję można także śledzić na bieżąco na kanałach społecznościowych Da Vinci Learning, tj. Facebook oraz YouTube.
Trasa road show:
27–29 czerwca – Krynica Morska
30 czerwca – 2 lipca – Gdańsk
4–6 lipca – Władysławowo
7–9 lipca– Dębki
11–13 lipca – Białogóra
14–16 lipca – Poddąbie
18–20 lipca – Łeba
21–23 lipca – Rowy
25–27 lipca – Ustka
28–30 lipca – Darłowo
1–3 sierpnia – Mielno
4–6 sierpnia – Sarbinowo
8–10 sierpnia – Kołobrzeg
11–13 sierpnia – Dźwirzyno
15–17 sierpnia – Grzybowo
18–20 sierpnia – Rewal
22–24 sierpnia – Pobierowo
25–27 sierpnia – Dziwnówek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *