BBC Lifestyle i Mini Market zaskakują przypadkowe osoby (wideo)

Z okazji premiery programu „Wyjątkowe smaki miast” połączyliśmy siły z Mini Marketem, aby dostarczyć kilku przypadkowym osobom iście luksusowego przeżycia w miejscu, w którym się tego w ogóle nie spodziewali i tym samym pokazać, że „wyjątkowość” jest dla każdego, a zwykły wieczór można uczynić niepowtarzalnym w bardzo prosty sposób. Wspólnie chcemy Was zachęcić do spędzania czasu z bliskimi, zaskakiwania się nawzajem oraz odkrywania smaków Waszych miast, które są na wyciągnięcie dłoni!

 

 

Już 14 lipca o godz. 21:50 w ramach cyklu programowego „Lato pełne luksusu” na BBC Lifestyle pokażemy „Wyjątkowe smaki miast”, który dostarczy Wam kolejnych inspiracji. Program prowadzony jest przez Freda Sirieux, który nie tylko pracował w najlepszych restauracjach z gwiazdkami Michelin, ale jest też znany Polskim widzom z kulinarnego programu Netflixa „Bogate menu”.

Fred podróżuje do Paryża, Wenecji, San Sebastian i Edynburga odwiedzając znajomych szefów kuchni i krytyków kulinarnych, którzy oprowadzają go po swoich miastach śladami ulubionych knajpek oraz restauracji. Wspólnie doświadczają niesamowitych wrażeń kulinarnych i próbują lokalnych przysmaków. Niektóre z odwiedzanych miejsc są luksusowe, inne zupełnie na luzie – łączy je najlepsza obsługa, jakość jedzenia i wyjątkowa lokalizacja.

Program pokazuje, że aby doświadczyć niesamowitego kulinarnego przeżycia nie trzeba iść do luksusowej restauracji, a wyjątkowo nie musi znaczyć drogo ani bardzo daleko.

 

 

BBC Lifestyle to kanał telewizyjny dla tych, którzy szukają inspiracji, nie boją się marzyć i chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Nasze programy to rozrywka pełna dobrej energii, niecodziennych doznań, wyjątkowych miejsc i ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *