MediaZapowiedzi TV

Premiera trzeciego sezonu serialu “Wersal. Prawo krwi” na Epic Drama (wideo)

Pełna intryg i romansów opowieść o pragnieniu władzy powraca na antenę kanału Epic Drama. Stacja wyemituje premierowy odcinek trzeciej serii serialu „Wersal. Prawo krwi” w niedzielę 14 lipca o godzinie 21:00.

 

 

Narodowe Święto Francji kanał Epic Drama celebruje długo wyczekiwaną premierą historycznej sagi kostiumowej. W trzecim sezonie w dalszym ciągu przyglądamy się sieci intryg na dworze Króla Słońce. Ludwik XIV ukarał już ludzi, którzy próbowali go otruć i zwycięsko zakończył wojnę z Holandią.
Teraz nic już nie jest w stanie powstrzymać jego ambicji. Król chce powiększenia królestwa i władania całą Europą, ale marzenia mają swoją cenę. Nikt już nie chce płacić za ekstrawagancje władcy, a wśród ludu narasta gniew, co oznacza zbliżającą się rewolucję. Wersal nikomu już nie gwarantuje bezpieczeństwa, a przed królem staną nowe wyzwania.

Za sprawą nowej faworyty królewskiej, Madame de Maintenon, Ludwik skłania się ku absolutyzmowi, co prowadzi do kolejnych konfliktów na królewskim dworze. Król nie może już znieść sprzeciwów ze strony ludu, protestantów, a nawet samego papieża. Na domiar wszystkiego śledztwo Filipa w sprawie tajemniczego więźnia w masce sprowadza na Ludwika nowe niebezpieczeństwo.

W trzeciej serii pojawią trzy nowe postaci, w które wcielą się Jenny Platt, Anthony Flanagan i Matthew McNulty. Wszyscy nowi bohaterowie odegrają ważną rolę w ostatnich latach życia króla.

 

Wersal. Prawo krwi

Apetyt Ludwika XIV na władzę absolutną rośnie z każdym sezonem…Trzeci i niestety ostatni rozdział historii Króla Słońce zaczynamy 14 lipca!Dwa odcinki, od 21:00 tylko na Epic Drama PL!

Opublikowany przez Epic Drama PL Piątek, 5 lipca 2019

 

Wersal. Prawo krwi

Gatunek: Polityka i władza

Premiera: niedziela 14 lipca, godz. 21:00 godz. 21:00

Rok: 2018

Sezon 3: 10 x 60 min

Twórcy: David Wolstencroft, Simon Mirren

Obsada: George Blagden, Alexander Vlahos, Tygh Runyan, Amira Casar, Stuart Bowman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *