Biełsat sięga coraz dalej (wideo)

Coraz popularniejszy na obszarze byłego ZSRR program „Wot tak” będzie od teraz dłuższy i ciekawszy. Z kolei programy rozrywkowe i publicystyczne nasi widzowie zobaczą wcześniej.

https://youtu.be/3ZsBkmJM8Wg

Od 8 stycznia rozszerzamy zakres rosyjskojęzycznego programu informacyjnego „Wot tak”. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku od 19:30 do 19:55 czasu białoruskiego. Stworzyliśmy sieć korespondentów w Rosji i na Ukrainie, w tym w strefie przyfrontowej. Ich reportaże możecie zobaczyć w poszerzonym formacie „Wot tak”.
Od lutego będziemy łączyć się na żywo z Londynem, skąd nasi koledzy z BBC będą przedstawiać po rosyjsku najważniejsze wiadomości ze świata.
Biełsat zmienił także godzinę emisji programów rozrywkowych i publicystycznych, które wychodziły po „Obiektywie” – głównym programie informacyjnym. Od teraz widzowie wcześniej zobaczą takie programy jak: „Zagadki białoruskiej historii”, „Każdy z nas”, „Raport”, „Wioskowcy” i „Reporter”. Na późniejszą godzinę przeniesiona została „Rozmowa dnia” oraz prezentujący białoruską muzykę współczesną „Belsat Music Live”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *