Big Brother również w iTVN

Po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, na antenę powróciło kultowe reality show „Big Brother” – to format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. 16 uczestników dołączyło do domu Wielkiego Brata. Czy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy! Big Brother w iTVN od poniedziałku do piątku o godzinie 22.15 (CET – Berlin, Paryż).

 

16 osób, kobiet i mężczyzn, zamieszkało pod jednym dachem bez dostępu do mediów, Internetu i świata zewnętrznego. Uczestnicy programu mierzyć się będą nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, które trudno ukryć przed kamerami. Nad wszystkim czuwa wszechwiedzący Wielki Brat, a temu nie brakuje kreatywności w wymyślaniu kolejnych zadań i poleceń. Wszystko to, aby zyskać sympatię publiczności i współmieszkańców oraz zawalczyć o wielkie zwycięstwo.

Poczynania bohaterów programu można śledzić na antenie iTVN od poniedziałku do piątku o godzinie 22:15 w paśmie „Big Brother”oraz w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w ramach „Big Brother Arena”. Jest to program na żywo prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Gospodarze show rozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz łączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie decydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata.

Jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Czy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *