Bilety na koncert Andrei Bocellego w konkursie „Bliżej gwiazd z Radiem Złote Przeboje”

Od poniedziałku, 3 lutego br. słuchacze Radia Złote Przeboje mogą wygrać bilety na wyjątkowy koncert Andrei Bocellego – w rodzinnej miejscowości artysty, Lajatico. Zwycięzcy zabawy otrzymają nie tylko zaproszenie na niezapomniany występ – będą mieć także zapewniony przelot do Włoch i nocleg. Konkurs „Bliżej gwiazd z Radiem Złote Przeboje” potrwa do 7 lutego.

 

 

 

 

 

Aby wygrać bilet na koncert Andrei Bocellego we włoskim Lajatico, który odbędzie się w Teatro Del Silenzio 26 lipca br., trzeba najpierw zgłosić się przez formularz internetowy dostępny na zloteprzeboje.pl. 5 rund zabawy „Bliżej gwiazd z Radiem Złote Przeboje” rozgrywanych będzie codziennie do 7 lutego br. w czasie porannej audycji „Złote Przeboje na Dzień Dobry”. Laureatów konkursu poznamy w najbliższy piątek.

Uczestnik, który zajmie drugie miejsce w konkursie, otrzyma zaproszenie na występ Andrei Bocellego w Warszawie – artysta przyleci do naszego kraju na zaproszenie Radia Złote Przeboje w sierpniu 2020 r. Więcej informacji o tym wydarzeniu już wkrótce.

Szczegóły na temat zabawy antenowej „Bliżej gwiazd z Radiem Złote Przeboje” i jej regulamin można znaleźć na stronie: zloteprzeboje.pl.

Nowy konkurs Radia Złote Przeboje wspiera kampania internetowa prowadzona na portalach Gazeta.pl, WP.pl i Onet.pl oraz w mediach społecznościowych, a także autopromocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Działania przygotował dział marketingu Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *