MediaPolecaneTVP

Biznes24 nowa stacja biznesowa w ofercie Biurem Reklamy TVP

Biznes24 nawiązał współpracę reklamową z Biurem Reklamy TVP. Telewizja Polska będzie pozyskiwać reklamy oraz sponsorów w nowej stacji o charakterze biznesowym.

 

 

 

 

Nowa telewizja informacyjno-publicystyczna BIZNES24 podpisała umowę brokerską z TVP. Biuro Reklamy Telewizji Polskiej odpowiedzialne będzie za pozyskiwanie reklam oraz sponsorów. W ten sposób BIZNES24 powiększa portfolio stacji brokerskich obsługiwanych przez TVP.

„Telewizja BIZNES24 uzupełni naszą ofertę o treści biznesowe. Widzimy zapotrzebowanie ze strony reklamodawców na produkty reklamowe dedykowane komunikacji do biznesu. Cieszy nas, że twórcy stacji zaufali nam i wybrali Biuro Reklamy TVP na swojego brokera. Sama stacja wierzymy, że w ciekawy sposób wypełni niszę rynkową powstałą po odejściu przez komercyjnych nadawców od tematyki biznesowej w stacjach newsowych.”komentuje Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

„Od długiego czasu Biuro Reklamy TVP reprezentuje najważniejsze kanały z mojej grupy kapitałowej. Jest to najlepszy i najbardziej rzetelny broker telewizyjny w Polsce, dlatego przy starcie nowej telewizji BIZNES24 od razu zdecydowaliśmy się na współpracę tylko z BR TVP. Wierzymy, że współpraca z tak doświadczonym brokerem pomoże szybko odnieść sukces naszej nowej telewizji, która będzie się zajmować szeroko rozumianym tematem finansów i gospodarki.” – komentuje Michał Winnicki, współwłaściciel i członek zarządu BIZNES24.

BIZNES24 to ogólnopolska stacja telewizyjna poświęcona tematyce przedsiębiorstw, inwestowania i rynków finansowych. Prezesem stacji jest Roman Młodkowski, od lat związany z telewizją, twórca i dyrektor zarządzający TVN CNBC Biznes.

Ramówka stacji oparta jest na programach informacyjnych nadawanych na żywo, mających charakter newsroomu oraz dedykowanych programach poruszających wybrane aspekty przedsiębiorczości mające charakter poradnikowy, dokumentalny oraz edukacyjny.

Telewizja BIZNES 24 nadawana będzie od 20 marca.

Tego samego dnia rozpocznie się emisja reklam. Kanał będzie dostępny na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych w jakości HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *