Blisko sześć tysięcy materiałów w kioskach VOD w JAMBOX

Ponad pół roku bez sekundy przerwy można oglądać materiały wideo udostępniane w kioskach VOD w ramach platformy JAMBOX, należącej do SGT S.A., lidera rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce. W 10 kioskach VOD znajduje się blisko sześć tysięcy materiałów wideo, w tym kinowe hity, dokumenty, koncerty i najlepsze serialne wszechczasów.

 

 

 

Aktualnie, w ramach platformy JAMBOX abonenci mają dostęp aż do 10 bibliotek, w tym do: HBO OD, CANAL+ na Życzenie, FILMBOX LIVE, VIASAT World (kanały Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History), Alekino+ na Życzenie, Domo+ na Życzenie, Kuchnia+ na Życzenie, Minimini+ na Życzenie, Planete+ na Życzenie oraz TeleTOON+ na Życzenie. Mogą zatem wybierać materiały wideo spośród blisko sześciu tysięcy dostępnych.

Poza usługami HBO OD i FILMBOX Live, które są dodatkowo płatne, dostęp do pozostałych kiosków VOD nie jest związany z dodatkowymi kosztami i mogą z nich korzystać abonenci, którzy w ramach wykupionych pakietów telewizyjnych posiadają już dostęp do tych kanałów. Zawartość kiosków jest stale odświeżana. Można ją przeglądać w każdej chwili z poziomu STB (dekodera).

– Cztery i pół tysiąca godzin materiałów video: filmów, koncertów, dokumentów i seriali to w prostej kalkulacji ponad pół roku kalendarzowego. Nie namawiamy nikogo na półroczny urlop od życia i zatopienie się w telewizyjnej rzeczywistości, ale zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych bibliotek. Z pewnością każdy, niezależnie od wieku i gustu, znajdzie tu wiele propozycji na niejeden telewizyjny wieczór mówi Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT S.A. 

Usługa działa na dekoderach z zainstalowanym oprogramowaniem Kyanit 5.2.x, MAG 250, Arris 1113 oraz już wkrótce na dekoderach Arris/Motorola 1003, 1853, 2853.

Poszerzenie oferty kiosków VOD w ramach platformy JAMBOX uplasowało SGT S.A. na pozycji lidera wśród integratorów na rynku IPTV dla operatorów ISP.

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera 43 tysiące abonentów na blisko 60 tysiącach dekoderów.

Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *