Bohaterowie 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Oto bohaterowie wiosennej odsłony muzycznego show Telewizji POLSAT. Poznajcie wszystkie nazwiska uczestników, którzy będą musieli wykazać się nie tylko doskonałym wokalem, lecz także wyjątkowym talentem aktorskim. Kto znalazł się na oficjalnej liście 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kasia Dąbrowska – absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka z wieloletnim doświadczeniem zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Zagrała m.in. w takich serialach jak „Samo życie”, „Kryminalni” i „Belfer”. Użyczyła głosu w polskich wersjach filmów „Iron Man 3”, „Kraina jutra” i „Gwiezdne wojny”.

Stanisław Karpiel-Bułecka – charyzmatyczny lider i wokalista zespołu Future Folk. Uczestnik programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Swoim wieloletnim doświadczeniem na scenie dzielił się jako jeden z setki jurorów w pierwszej edycji show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Iga Krefft – dwukrotna uczestniczka programu „Od przedszkola do Opola”. W 2011 roku wydała świąteczny singiel „W oczach radość”. Poza muzyką kocha także aktorstwo. Najwięcej popularności przysporzyły jej role w serialach „Na Wspólnej” i „M jak miłość”.

Kazimierz Mazur – pochodzi z artystycznej rodziny, jego ojciec również jest aktorem. Widzowie mogą go kojarzyć z ról w takich serialach jak „Na wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”.

Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel – autor jednego z najpopularniejszych blogów o męskiej modzie. Oprócz pisania o tym, co się nosi i co jest na topie, próbuje swoich sił także w muzyce. Do tej pory wydał trzy single: „Waiting Room”, „Plastikowy Spokój” i „Wisła”.

Ela Romanowska – przygodę ze sceną zaczynała od występów w musicalach. W 2008 roku wzięła udział w programie „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła szóste miejsce. Doskonale poradziła sobie także w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wraz z partnerem Rafałem Maserakiem dotarła do finału, w którym zajęli drugie miejsce. Jej aktorski talent można podziwiać w takich serialach jak „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich” czy „W rytmie serca”.

Antek Smykiewicz – początki jego kariery sięgają 2010 roku, w którym założył zespół Ściana Wschodnia. Na koncie ma złotą płytę za „Nasz film”. Był uczestnikiem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie występował w parze z Agnieszką Kaczorowską.

Marta Wiejak – absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Potrafi stepować. Gościła w The Club at The Ivy w towarzystwie jazzowego pianisty Joe Thompsona. Aktorka Teatru Roma – „Ale musicale!”, „Deszczowa piosenka”, „Piloci”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *