Premiery lutego na FOX Comedy

Luty na FOX Comedy to dwie premiery serialowe! Pierwsza z nich to Starszaki, czyli pełna gagów komedia o hałaśliwej, niecodziennej grupie przyjaciół mieszkających w domu spokojnej starości. Są gotowi złamać każdą regułę, żeby się dobrze bawić – bo czy w ich wieku ma się cokolwiek do stracenia?

Druga nowość – Rodzice nie do pary – to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, ale również walczą o to, by poza rodzicielstwem mieć jakieś życie prywatne. Do tego dochodzą jeszcze filmy komediowe: Gorąca laska oraz dwie części Miss Agent z Sandrą Bullock w roli głównej!

STARSZAKI, sezon 1
The Cool Kids, season 1
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA 1. SEZONU: SOBOTA 2 LUTEGO OD GODZ. 20:05 (2 ODCINKI)

Emisja: soboty od godz. 20:05 (2 odcinki)

Starszaki to pełna gagów komedia o hałaśliwej, niecodziennej grupie przyjaciół mieszkających w domu spokojnej starości. Są gotowi złamać każdą regułę, żeby się dobrze bawić – bo czy w ich wieku ma się cokolwiek do stracenia?

Hank (David Alan GreirJumanji) jest liderem ekipy.  To szorstki, uparty facet, który zrobi wszystko, by dobrze się bawić. Jego lojalni, ale raczej niezbyt pomocni przyjaciele to między innymi Charile (Martin MullSabrina, nastoletnia czarownica), nieporadny marzyciel, za którym cały czas ciągnie się dziwny i ledwo wiarygodny epizod z jego życia; Sid (Leslie JordanAmerican Horror Story, Will i Grace), kochający zabawę hedonista z talentem do dramatyzowania. Trójkę przyjaciół łączy jedna ważna, ale również przykra sprawa – niedawno zmarł ich kolega Jerry, więc krzesło przy ich stoliku jest teraz puste. Sprawy komplikują się, gdy niespodziewanie krzesło to zajmuje Margaret (Vicki LawrenceAlly McBeal) – zuchwała, pewna siebie kobieta, która wdziera się do ich grupy i nie chce odejść, ponieważ nie przywykła, by komukolwiek się podporządkowywać – a zwłaszcza nie tej trójce. Margaret nie jest zbytnio zainteresowana tym co robią Hank, Charlie i Sid, ani ich postrzeganiem własnego statusu wśród innych emerytów. Margaret jest zdeterminowana, by robić to co chce i siadać tam, gdzie chce – nawet jeśli oznacza to konfrontację z „tymi fajnymi”. Kobieta dręczy Hanka, który mimo twardej, zewnętrznej skorupy, wciąż walczy ze swoimi skomplikowanymi uczuciami po odejściu Jerry’ego. Okazuje się, że męczy go myśl o tym, że pewnego dnia on również zostanie upamiętniony jedynie krótkim oświadczeniem dotyczącym nagłych wypadków oraz talerzem taniego jedzenia, które zostało podane podczas pożegnania przyjaciela.

Starszaki to zupełnie niecodzienna komedia, która nie odsyła 60-letnich i starszych ludzi na drugi plan, aby tam grali rodziców lub dziadków młodszych bohaterów z przestronnymi mieszkaniami i fajnym życiem. Serial jest sposobem na udowodnienie tego, że dysfunkcja też funkcjonuje. I to w przypadku tej czwórki – całkiem nieźle! Tak przedstawione historie tworzą czarującą komedię o błędnych przekonaniach i prawdach na temat starzenia się. 

Tym, co jednoczy całą grupę, jest głębokie przekonanie o tym, że starość z niczego ich nie wyklucza. Uważają, że starzenie się z godnością jest dla „przegrańców”. Te samozwańcze starszaki są zdeterminowane aby trzeci akt swojego życia uczynić jeszcze bardziej szalonym.

W serialu zobaczyć będzie można takich aktorów jak: David Alan Grierjako Hank, Martin Mull jako Charlie, Leslie Jordan jako Sid, Vicki Lawrence jako Margaret.

Co jeszcze wymyśli paczka szalonych staruszków?

Premiera pierwszego sezonu Starszaków już w sobotę 2 lutego o godzinie 20:05 

RODZICE NIE DO PARY, sezon 1
Single Parents, season 1
(6 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 2 LUTEGO OD GODZ. 21:00 (2 ODCINKI) 

Emisja w soboty od godz. 21:00 (2 odcinki)

Rodzice nie do pary to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, ale również walczą o to, by poza rodzicielstwem mieć jakieś życie prywatne. Serial rozpoczyna się, gdy Angie (Leighton MeesterPlotkara), Douglas (Brad GarrettWszyscy kochają Raymonda), Poppy (Kimrie LewisOko w oko z teściem) i Jake (Miggy ParkZakładnik z Wall Street) spotykają Willa Coopera (Taran KillamNowożeńcy), około trzydziestoletniego faceta, który ostatnimi czasy tak bardzo skupiał się na wychowaniu swojej córki, że zupełnie zapomniał o tym kim właściwie jest. Kiedy inni samotni rodzice zauważają, jak bardzo Will pogubił się w codziennych sprawach, zbierają siły i postanawiają wspólnie uwolnić go z życiowego letargu i uświadomić mu, że bycie wspaniałym rodzicem nie oznacza poświęcenia wszystkiego kosztem własnej tożsamości.

Rodzice nie do pary to nie tylko serial komediowy. W miarę oglądania nowych odcinków widzowie będą mogli zagłębić się również w bardzo ważne sfery życia domowego, takie jak odejście bliskiej osoby, śmierć czy zmiana pracy. 

W serialu będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Taran Killam  jako Will Cooper, Leighton Meester jako Angie D’Amato, Kimrie Lewisjako Poppy Banks, Jake Choi jako Miggy Park, Marlow Barkley jako Sophie Cooper, Tyler Wlaids jako Graham D’Amato, Mia Allan jako Emma Fogerty, Ella Alan jako Amy Fogerty, Devin Trey Campbell jako Rory Banks, Brad Garret jako Douglas Fogerty.

Premiera Rodziców nie do pary już 2 lutego o godzinie 21:00 tylko na kanale FOX Comedy!

KOMEDIOWY LUTY NA KANALE FOX COMEDY

GORĄCA LASKA
PIĄTEK 1 LUTEGO O GODZ. 22:00

MISS AGENT
PIĄTEK 8 LUTEGO O GODZ. 22:00

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
PIĄTEK 15 LUTEGO O GODZ. 22:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *