MediaZapowiedzi TV

Premiery kwietnia na FOX Comedy

Kwiecień na kanale FOX Comedy to kolejne przygody Mai DiMeo w 3. sezonie Nie ma mowy, a także powrót kultowej anime, czyli Schin-Chan! Kim jest główny bohater produkcji? Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-chan, ma pięć lat. Mieszka w japońskim mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem. Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa zabawne, szalone, czasami dziwne przygody. Co jeszcze w kwietniu czeka widzów kanału? W świątecznym okresie na pewno mnóstwo filmów: Miss Agent, Seks w wielkim mieście, Przyjęty, Szefowie wrogowie czy Mickey niebieskie oko.

 

NIE MA MOWY, sezon 3
Speechless, season 3
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA 3. SEZONU: NIEDZIELA 7 KWIETNIA OD GODZ. 15:50 (2 ODCINKI)
Emisja: w niedziele od godz. 15:50 (2 odcinki)

Serial Nie ma mowy opowiada o Mai DiMeo (Minnie DriverBuntownik z wyboru), która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny – męża Jimmy’ego (John Ross Bowie, Teoria wielkiego podrywu) i trójki dzieci: Raya (Mason CookMockingbird Lane), Dylan (Kyla KenedyThe Walking Dead) i najstarszego syna JJ’a (Micah FowlerDługi wrześniowy weekend), który cierpi na porażenie mózgowe, przez co nie jest w stanie mówić ani poruszać się o własnych siłach. Kobieta musi stawić czoła przeciwnościom losu oraz walczyć z niesprawiedliwością społeczną, zarówno tą prawdziwą, jak i wyimaginowaną, a rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia.

Razem z trzecim sezonem tej zabawnej i często zaskakującej komedii rodzina DiMeo – wspólnie z JJ’em oraz opiekunem Kennethem – udaje się do Londynu. Wybierają się tam, by spotkać się z ojcem Mai, Martinem, który już od dawna jest nieobecny w jej życiu. Maya postanawia poprosić go o pomoc finansową, dzięki której będzie mogła uratować dom. Czy rodzina połączy się na nowo? Tymczasem Jimmy nakłada na siebie „maskę zabawnego taty”, aby zapewnić JJ’owi wspaniałą podróż. W najnowszym sezonie serialu pojawi się też inny problem – Maya boryka się z faktem, że jej dzieci szybko dorastają, a JJ wkrótce wyruszy na studia, pozostawiając jej dużo więcej wolnego czasu na skupienie się na sobie i wychowywanie Raya i Dylan.

W jednym z wywiadów Minnie Driver, odtwórczyni roli Mai DiMeo, opowiedziała o trzecim sezonie Nie ma mowy:  Jeśli chcecie obejrzeć serial zupełnie inny od tego, co jest obecnie dostępne, serial o integracji i przyszłościowo myślącym społeczeństwie, to koniecznie musicie obejrzeć nasz serial. Jest zabawny, luźny i nie brakuje w nim słodko-gorzkiego humoru, który jednak nikogo nie rani. To jest właśnie coś, co sama chcę oglądać.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny DiMeo? Czy Maya poradzi sobie z nieuniknionym dorastaniem swoich dzieci? Nie ma mowy już 7 kwietnia o godzinie 15:50 na FOX Comedy!

SHIN-CHAN
Schin-Chan
(36 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 KWIETNIA OD GODZ. 08:05 (4 ODCINKI) 
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 08:05 (4 odcinki)
POWRÓT KULTOWEJ ANIMACJI!

Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-chan, ma pięć lat. Mieszka w mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem. Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa szalone przygody w domu, przedszkolu, na placu zabaw i w parku. Jednak „anormalność” chłopca sprawia, że przytrafia mu się mnóstwo różnorakich, dziwnych i śmiesznych przygód.

Bohater jest niezwykle psotnym i buntowniczym dzieckiem, które wbrew wszystkiemu i wszystkim, non stop przytłacza dorosłych swoim bezwstydnym zachowaniem. Aroganckie i lekceważące maniery Shin-Chana kontrastują z rygorystycznymi normami społecznymi w Japonii, co jest źródłem niezadowolenia jego rodziny, zwłaszcza matki, która stara się przywołać malca do porządku, jednak bez większego powodzenia. Wulgarny Shin-Chan to istny wulkan! Zachowanie chłopca bardzo często wyprowadza ją z równowagi.

Shin-Chan często porównywany jest do takich kultowych animacji jak Simpsonowie czy Głowa rodziny. Dzieje się tak za sprawą odważnego humoru, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich trzech animacji. Seria będzie emitowana na FOX Comedy w wersji HD.

Co jeszcze spotka niecodziennego przedszkolaka Shin-Chana oraz jego kolegów? Shin-Chan już 8 kwietnia o godzinie 08:05 na FOX Comedy!

KOMEDIOWA WIELKANOC NA FOX COMEDY

SOBOTA:
MICKEY NIEBIESKIE OKO
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 23:55

MISS AGENT
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 15:55

PIŁKI Z JAJAMI NOWOŚĆ!
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 18:05

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE – NOWOŚĆ!
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 22:00

NIEDZIELA:
AKADEMIA POLICYJNA 7: MISJA W MOSKWIE
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 12:55

PRZYJĘTY – NOWOŚĆ!
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 14:25

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 16:05

SZEFOWIE WROGOWIE
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 21:30

PONIEDZIAŁEK:
PRZYJĘTY
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 10:30

MISS AGENT 
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 12:10

PIŁKI Z JAJAMI
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 16:10

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *