MediaZapowiedzi TV

Premiery lutego na kanałach FOX i FOX Comedy

Luty to czas miłości, dlatego też specjalnie z okazji walentynek stacje FOX i FOX Comedy przygotowały wyjątkowe maratony filmowe, które dostarczą widzom sporej dawki śmiechu i emocji. Na kanale FOX w walentynki obejrzymy takie filmy jak „Troja”, „Robin Hood”, „Ostatni Samuraj”, „Bodyguard” oraz „V jak Vendetta”.

 

W FOX Comedy w walentynkowy nastrój wprowadzą nas „Pamiętnik Bridget Jones”, „Bridget Jones: w pogoni za rozumem”, „Maska” i „Czas na miłość”. Poza tym, kanał FOX Comedy pokaże w lutym nieemitowane wcześniej w Polsce seriale: animowany „Duncanville”, w którym usłyszymy plejadę amerykańskich gwiazd oraz kanadyjski pierwowzór ukochanego przez widzów serialu “Rodzinka.pl” – „ W rodzince najlepiej”. To nie koniec niespodzianek – w piątkowe wieczory w FOX Comedy zobaczymy komediowe hity: „Szkołę życia”, „Gdybym tylko tu był”, „Arthura” i „Dwóch zgryźliwych tetryków”!

Walentynki w FOX

Już 14 lutego od godziny 11:15 w FOX czeka na widzów walentynkowy maraton filmowy pełen zwrotów akcji i romantycznych historii! Kultowe Hollywoodzkie produkcje z pewnością umilą ten wyjątkowy dzień.

Troja
14 lutego o godzinie 11:15

Robin Hood
14 lutego o godzinie 14:30

Ostatni samuraj
14 lutego o godzinie 17:10

Bodyguard
14 lutego o godzinie 20:05

V jak Vendetta
14 lutego o godzinie 22:30

 

 

Duncanville
Duncanville
(11 odcinków po 30 min)
PREMIERA: SOBOTA 6 LUTEGO O GODZINIE 20:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki w każdą sobotę o godzinie 20:00

Jak większość piętnastolatków, Duncan nie może się doczekać dorosłości, gdy będzie już miał mnóstwo pieniędzy, swobody, samochodów i dziewczyn. Niestety, na razie na nic go jeszcze nie stać, wszędzie jeździ z mamą, a do tego musi zajmować się młodszą siostrzyczką. Jego mama Annie martwi się, że syn zrujnuje sobie przyszłość, zrobi więc wszystko, by go przed tym ochronić. Z kolei tata Jack chce być lepszym rodzicem niż jego własny ojciec. Duncana wspomagają przyjaciele Bex, Yangzi, Wolf oraz Mia, w której jest zauroczony. Duncan może i nie jest wyjątkowy, ale w swojej bogatej wyobraźni prowadzi naprawdę niesamowite życie.

Czasami jednak jego przygody są lepsze niż wyobrażenia. Gdy miasteczko w którym mieszka Duncan celebruje doroczny Dzień Czarownicy, zdruzgotany chłopak zostaje wybrany do roli „dziewicy” podczas wielkiej ceremonii. Postanawia jednak zaprotestować przeciw obchodom, żeby zaimponować Mii, która uważa je za seksistowskie i barbarzyńskie. Z kolei Annie i Jack kradną przepis zmarłej sąsiadki, chcąc wygrać konkurs na najlepsze chili. Czy uda im się przechytrzyć wszystkich mieszkańców i zgarnąć pierwszą nagrodę?

Głosów postaciom użyczyli między innymi Amy Poehler, Ty Burrell, Riki Lindhome, Yassir Lester, Wiz Khalifa oraz Rashida Jones.

O tym, jakie jeszcze przygody spotkają Duncana przekonamy się już 6 lutego o godzinie 20:00 – tylko w FOX Comedy

W rodzince najlepiej
Les Parent
(104 odcinków po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 22 LUTEGO O GODZINIE 16:30 (4 odcinki)
Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 16:30

„Les parent” opowiada o losach współczesnej rodziny, w której co chwilę dzieje się coś nowego. Po niesłychanym sukcesie, który serial odniósł w Kanadzie, jego fenomen dotarł również do Polski. Na podstawie „Les parent” powstał polski odpowiednik serii – „Rodzinka.pl”. Podobieństwa możemy zobaczyć już od pierwszej minuty! Jak to się stało, że kanadyjski serial doczekał się innych adaptacji? Odpowiedź jest prosta, jest on niesamowicie śmieszny!

Louis-Paul i Natalie oraz ich trzech synów zapraszają nas do swojego domu, by pokazać, jak wyglądają codzienne zmagania nowoczesnej rodziny. Wzloty i upadki całej piątki rozśmieszą nas do łez. „Les Parent” to świat pełen emocji — miłości, czułości i śmiechu z dodatkiem okrzyków i grymasów.

O tym, jak wygląda życie kanadyjskiej rodziny, dowiemy się w poniedziałek 22 lutego o godzinie 16:30 – tylko w FOX Comedy

Komediowe piątkowe wieczory w FOX Comedy

Szkoła życia
5 lutego o godzinie 22:00

Gdybym tylko tu był
12 lutego o godzinie 22:00

Arthur
19 lutego o godzinie 22:00

Dwaj zgryźliwi tetrycy
26 lutego o godzinie 22:00

Walentynki w FOX Comedy

Czym byłyby walentynki bez kultowych romantycznych filmów? W tym roku w FOX Comedy nie zabraknie ulubionej singielki wszechczasów — Bridget Jones. Dla fanów romantycznych komedii stacja FOX Comedy przygotowała również zwariowane komedie: „Czas na miłość”, „Maskę” oraz „American Pie 2”.

Pamiętnik Bridget Jones
14 lutego o godzinie 13:40

Bridget Jones: w pogoni za rozumem
14 lutego o godzinie 15:40

Maska
14 lutego o godzinie 17:55

Czas na miłość
14 lutego o godzinie 20:00

American Pie 2
14 lutego o godzinie 22:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *