MediaZapowiedzi TV

Powrót medyków z „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” już jutro na kanale FOX (wideo)

Medycy z „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” już od niemal 18 lat nie tylko leczą pacjentów, ale też wzruszają i rozbawiają fanów kultowej już serii. Nadszedł czas, by powrócili w 19. sezonie produkcji, którą pokochali widzowie na całym świecie. Na ekranie pojawią się zarówno dobrze znane twarze, jak i nowe postacie.

 

Co przyniesie nowy sezon?

Zmiany, jakie czekają na widzów produkcji, to przede wszystkim nowi bohaterowie. Szpital Grey Sloan zacznie bowiem wznawiać przyjmowanie rezydentów, a każdy z nich wniesie do serialu swoje doświadczenia, ale i swoje typowo ludzkie problemy. Do ekipy dołączy m.in. Lucas Adams (Nico Tehro), który za wszelką cenę będzie chciał udowodnić rodzicom, że jest w stanie zostać chirurgiem, Jules Millin (Adelaide Kane), która dorastała w dysfunkcyjnym środowisku osób uzależnionych od narkotyków, czy Simone Griffin (Alexis Floyd), którą ze szpitalem Grey Sloan łączy bolesna historia osobista.

 


Czy będzie ciąg dalszy?

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” wkrótce skończą 18 lat. Nic dziwnego, że w tym czasie wśród fanów pojawiały się pogłoski o zakończeniu produkcji. Najnowsze komunikaty od showrunnerów serialu przeczą jednak tym domysłom. Podobnie wygląda kwestia roli Meredith Grey (Ellen Pompeo), która w 19. Sezonie powoli zacznie wycofywać się z życia szpitalnego. O tym, czy główna aktorka na stałe zniknie z obsady serialu, będzie można się przekonać, oglądając najnowsze odcinki produkcji. „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” będą emitowani w ramach wiosennej kampanii kanału FOXoRELAKS, mającej zapewnić codzienną porcję różnorodnej rozrywki.

19. sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” już od 8 marca o godzinie 22:00. Kolejne odcinki w każdą środę o tej samej porze. Wyłącznie na kanale FOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *