MediaZapowiedzi TV

Nadszedł czas na FOXoRELAKS

Już w najbliższy poniedziałek, 6 marca, widzowie będą mogli zrelaksować się w towarzystwie dobrze znanych bohaterów i cenionych produkcji.

 

W natłoku obowiązków warto znaleźć czas na zasłużony odpoczynek. Kanał FOX postanowił odpowiedzieć na tę potrzebę istnym serialowym maratonem, złożonym z produkcji o globalnej renomie. Ulubione seriale będzie można obejrzeć już od najbliższego poniedziałku.

Jak spotkanie ze starymi znajomymi

Bohaterki „Gotowych na wszystko” niemal 20 lat temu skradły serca widzów. Teraz przyszedł czas, by przypomnieć sobie losy ulubionych „desperatek”. Ponownie będzie można przenieść się na przedmieścia Wisteria Lane i przeżywać sąsiedzkie intrygi, rozwiązywać kryminalne zagadki i śledzić miłosne perypetie bohaterek.

Na FOX powróci też najbardziej ironiczny lekarz, czyli Gregory House, który zdiagnozuje każdą, nawet najmniej oczywistą medyczną przypadłość. Już teraz można oglądać 4. sezon kultowej produkcji, a od 20 marca widzowie będą mogli przypomnieć sobie losy „Dr. House’a” od samego początku.

Ponownie będzie można też spotkać się z zespołem Horatio Caine’a z serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. O tym, jak nowoczesna technologia pomaga w schwytaniu przestępców, będzie można przekonać się oglądając 8., a następnie 9. sezon serialu, który będzie miał swoją premierę 21 marca.

Nowi bohaterowie

FOXoRELAKS to także rozrywka przy wyczekiwanych premierach. W najnowszym, 19. sezonie powrócą lekarze z serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. O tym, z jakimi trudnościami będą musieli się zmagać medycy – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – będzie można się dowiedzieć już 8 marca o 22:00.

Na antenie zadebiutuje też produkcja „Agenci NCIS: Hawaje”. Tym razem twórcy popularnej serii kryminałów zabiorą widzów na hawajską wyspę Pearl Harbor, gdzie panuje iście tropikalny klimat. Jak się jednak okaże – nawet w pozornym raju czają się kłopoty i kryminalne zagadki do rozwiązania. Jak poradzi sobie z nimi nowy zespół agentów? Będzie można sprawdzić już od 6 marca o 20:10.

FOXoRELAKS rozpocznie się już w poniedziałek, 6 marca o 14:40. Losy ulubionych bohaterów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku.

Od poniedziałku do piątku:

14:40 – „Gotowe na wszystko” 2 odcinki

16:30 – „Dr House” 2 odcinki

18:20 – „CSI: Kryminalne Zagadki Miami” 2 odcinki

20:10 – „Agenci NCIS: Hawaje” 1 odcinek

Środy od 8 marca

22:00 – „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *