MediaZapowiedzi TV

Premiery maja na kanałach FOX i FOX Comedy

W oczekiwaniu na długi weekend FOX przygotował niesamowite premiery, które sprawią, że na myśl o wieczorze w domu poprawi nam się humor! Z drugim sezonem powróci „Wojna Światów”, gdzie garstka ocalałych ludzi zadaje sobie pytanie o powód ataku pozaziemskiej cywilizacji. Swój dalszy ciąg będzie miała nietypowa współpraca między agentem FBI a fałszerzem w czwartym sezonie „Białych kołnierzy”. W maju na kanale FOX nie zabraknie filmowych hitów! Wieczorny umilać nam będą takie filmy jak „Assassin’s Creed”, „Sierżant Bilko”, „ED TV”, „Maska”, „Człowiek w ogniu”, „Szalona noc”, „Przeboje i podboje” i „Ślubne wojny”.

 

W maju w FOX Comedy czekają premiery animowanych seriali z Miesiącem animacji! Na ekranie z nowymi odcinkami pojawią się: „Simpsonowie”, „Futurama”, „Głowa rodziny”, „Spoza układu”, „Duncanville” i „Bob’s Burgers”.

Wojna światów, sezon 2
War of the worlds S2
(8 odcinków po 60 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 MAJA O GODZINIE 21:05 (2 ODCINKI)
Emisja kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o godzinie 21:05

Po serii brutalnych strat garstka ludzi, którzy przeżyli atak obcych, rozpoczyna walkę o odzyskanie planety. Minęło sześć miesięcy od pierwszego ataku. Bill (Gabriel Byrne) szuka odpowiedzi na dręczące go pytania i odkrywa coraz więcej na temat kosmitów. Najbardziej szokujące ze wszystkich odkryć jest niezaprzeczalne podobieństwo między ludźmi i kosmitami, ale Bill nie może znaleźć żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Zastanawiający jest fakt, że najbardziej podobna do kosmitów jest Emily (Daisy Edgar-Jones). Ale jaki jest jej dziwny związek z najeźdźcami z kosmosu?

We Francji Catherine (Léa Drucker) i Sophia (Emilie de Preissac) muszą poradzić sobie z nowymi problemami osobistymi. Catherine rzuca się w wir nowego celu: odnalezienia profesora Billa Warda. Walka jest coraz trudniejsza, a niektórzy, by przetrwać skłonni są do podjęcia ekstremalnych środków. Czy ktoś będzie skłonny poświęcić jednego ze swoich, aby ocalić ludzkość?

„Wojna światów”, której akcja rozgrywa się we współczesnej Europie, to wieloaspektowa seria inspirowana ponadczasową historią H.G. Wellsa.

W serialu występują Gabriel Byrne jako Bill Ward, Elizabeth McGovern jako Helen Brown, Léa Drucker jako Catherine Durand, Adel Bencherif jako Pułkownik Mustafa Mokrani, Natasha Little jako Sarah Gresham oraz Daisy Edgar-Jones jako Emily Gresham. Pomysłodawcą serialu jest scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman, a producentami wykonawczymi są Johnny Capps, Julian Murphy oraz Howard Overman, za pośrednictwem ich firmy Urban Myth Films.

O tym, co wydarzy się w drugim sezonie „Wojny światów”, dowiemy się już 24 maja o godzinie 21:05!

White Collar: Biały kołnierzyk, sezon 4
White collar 4
(14 odcinków po 60 min)
PREMIERA: PIĄTEK 21 MAJA O GODZINIE 11:55

Uroczy Neal Caffrey (Matt Bomer), jeden z najzdolniejszych fałszerzy na świecie, współpracuje z agentem FBI Peterem Burkiem (Tim DeKay) przy rozwiązywaniu najtrudniejszych przestępstw ze swojej branży. Już w pierwszym odcinku czwartego sezonu nie zabraknie emocji. Tym razem na egzotycznej, odległej wyspie, Peter musi ścigać się z czasem, aby odnaleźć Neala i Mozziego, zanim bezwzględny łowca nagród złapie Neala i wsadzi go na dobre za kratki.

W serialu występują Matt Bomer jako Neal Caffrey, Tim DeKay jako Agent Peter Burke, Willie Garson jako Mozzie, Tiffani Thiessen jako Elizabeth Burke, Marsha Thomanson jako Diana oraz Diahann Carroll jako June.

O tym, co w czwartym sezonie przydarzy się Nealowi i Peterowi przekonamy się 21 maja o godzinie 11:55 na FOX.

Asy wywiadu
Intelligence
(6 odcinków po 30 min)
PIERWSZE DWA ODCINKI POJAWIĄ SIĘ W SOBOTĘ 8 MAJA O GODZINIE 18:20

Dla fanów komedii szpiegowskich FOX przygotował nowy serial z Davidem Schwimmerem w roli w agenta specjalnego! Pracujący dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA Jerry zostaje wysłany do Wielkiej Brytanii, by pomóc w walce z cyberprzestępczością. Arogancki Amerykanin nie jest jednak dobrze odbierany przez nowych współpracowników. Za wyjątkiem Josepha (Nick Mohammed), analityka komputerowego, który jest zafascynowany Jerrym. Razem ze swoim nowym kompanem Jerry próbuje odnaleźć cyberterrorystę, wprowadzając nieco chaosu do skostniałej brytyjskiej instytucji.

W serialu występują David Schwimmer jako Jerry Bernstein, Nick Mohammed jako Joseph Harries, Jane Stanness jako Mary, Sylvestra Le Touzel jako Christine Cranfield oraz Oliver Birch jako Quentin O’Higgins.

O tym, jak Jerry poradzi sobie w nowym otoczeniu, dowiemy się w FOX już 8 maja o godzinie 18:20.

FILMOWE WIECZORY W MAJU Z FOX

Maj w FOX zapowiada się filmowo. Wieczorami na kanale FOX pojawią się filmy, które sprawią, że trudno będzie się oderwać od telewizora!

Assassin’s Creed 3 maja o godzinie 18:45

Sierżant Bilko 8 maja o godzinie 19:20

ED TV 9 maja o godzinie 19:05

Maska 15 maja o godzinie 19:20

Człowiek w ogniu 15 maja o godzinie 21:20

Szalona noc 23 maja o godzinie 21:25

Przeboje i podboje 23 maja o godzinie 19:05

Ślubne wojny 16 maja o godzinie 19:05

 

 

MAJ NA KANALE FOX COMEDY – Miesiąc animacji

W maju na FOX Comedy czeka Miesiąc animacji! Codziennie od godziny 19:00 pojawią się nowe odcinki uwielbianych przez miliony widzów na świecie seriali takich jak: Family guy: Głowa rodziny, Spoza układu, Simpsonowie, Duncanville, Futurama oraz Bob’s burgers.

Family guy: Głowa rodziny, sezon 20
Family Guy 20
(20 odcinki po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 MAJA O GODZINIE 21:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00

Przezabawna komedia animowana, opowiadająca historię pewnej rodziny z charakterystycznym dla siebie humorem i brakiem jakichkolwiek świętości powróci na FOX Comedy z dwudziestym sezonem. Już w pierwszym odcinku wydarzy się coś, na co fani serialu czekali od dawna! Stewie w końcu wypowiada pierwsze słowo. Słowo, które jest przekleństwem, a które Stewie zaczyna bez opamiętania powtarzać. Potępiona przez inne mamy Lois próbuje odkryć, gdzie jej syn mógł się tego nauczyć.

O tym, co przydarzy się nietypowej rodzinie, dowiem się w poniedziałek 3 maja o godzinie 21:00 na kanale FOX Comedy!

Spoza układu, sezon 2
Solar opposites 2
(8 odcinki po 30 min)
PREMIERA: PIĄTEK 7 MAJA O GODZINIE 22:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki w każdy piątek o godzinie 22:00 (2 odcinki)

„Spoza układu” to serial animowany współtworzony przez autorów popularnego serialu Rick i Morty ⏤ Justina Roilanda oraz Mike’a McMahana. Serial skupia się na losach czwórki kosmitów, którzy po tym, jak ich planeta ulega zniszczeniu, szukają schronienia na Ziemi. Korvo (Justin Roiland) oraz Yumyulack (Sean Giambrone), Terry (Thomas Middleditch) i Jesse (Mary Mack) odbudowali swój statek kosmiczny i postanowili opuścić Ziemię. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem i kosmici utknęli na planecie. Dla jej mieszkańców oznacza to dwie rzecz: chaos i destrukcje. Drugi sezon jest jeszcze bardziej pokręcony i zwariowany!

O drugim sezonie w jednym z wywiadów opowiada jego współtwórca Justin Roiland:

⏤ W drugim sezonie „Spoza układu” czwórka kosmitów będzie miała jeszcze większe, zabawniejsze i bardziej sprzeczne z normami przygody niż kiedykolwiek wcześniej.

⏤ Pierwszy sezon był chaotyczny, zabawny i głupi. Przy tworzeniu drugiego sezonu, zastanawialiśmy my się, co jeszcze możemy zrobić z tymi postaciami i jakie inne zwykłe wątki kłótni małżeńskiej możemy przekształcić, by pasowały do naszych zwariowanych obcychdodał Mike McMahan.

O tym, co nowego przydarzy się nietypowej czwórce kosmitów, dowiemy się w piątek 7 maja o 22:00 w FOX Comedy.

Simpsonowie, sezon 32
The Simpsons 32
(22 odcinki po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 17 MAJA O GODZINIE 19:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00

Kultowa animacja doczekała się 32. sezonu! Najpopularniejszy animowany serial na świecie przyciąga widzów od wielu lat i podobno trafnie przewiduje przyszłość. Co nowego przydarzy się Homerowi, Marge, Bartowi, Lisie i Maggie? Na wystawie poświęconej Starożytnemu Rzymowi Marge wytyka mężowi brak ambicji, co prowadzi do rodzinnej kłótni. Zaczynają sobie wyobrażać, jak Homer odnalazłby się w czasach rzymskich, gdyby bardziej skupił się na karierze. W kolejnym odcinku Lisa, zamiast iść do szkoły zostaje w domu, żeby zgłębiać arcydzieła sztuki. Wciela się w rolę Lisanarda, a Bart przyjmuje postać francuskiego impresjonisty. Homer i Marge stają się Diego Riverą i Fridą Kahlo, a Maggie bojowym kupidynem.

W trzydziestym drugim sezonie nie zabraknie gościnnej gwiazdorskiej obsady. W Simpsonach pojawią się znane głosy takich aktorów jak: David Harbour, Olivia Colman, Phil Rosenthal, Joe Mantegna, Michael Palin, Brian George, Paul Rudd, Jason Bateman, Benedict Cumberbatch, Werner Herzog oraz wielu innych.

O tym, co przydarzy się rodzinie Simpsonów w premierowym 32. Sezonie, dowiemy się już 17 maja o 19:00 w FOX Comedy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *