Bollywood HD odkodowany do końca czerwca w Telewizji Światłowodowej (wideo)

Dla wszystkich fanów bollywoodzkich superprodukcji – Telewizja Światłowodowa otwiera kanał Bollywood HD do końca czerwca!

 

 

Wszyscy abonenci będą mogli poznać najciekawsze hity tworzone w niezwykle barwnym i energetyzującym klimacie bollywood, który doczekał się wiernego grona odbiorców.

Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Nadawany jest m.in. w Rosji, krajach byłej WNP, Izraelu, Rumunii oraz Republice Południowej Afryki. Produkcja filmowa w Indiach to około 1000 filmów rocznie, a

Bollywood HD oferuje 600 godzin premier na rok. Aktorzy kina Bollywood dorównują gwiazdom kina Hollywood m.in Aishwarya Rai, najpiękniejsza kobieta świata i gwiazda kina. Indyjskie kino oferuje widzom najlepszą jakość dźwięku i obrazu.

Bollywood HD to nie tylko energetyczna muzyka, która pokazuje przeważnie problemy miłosne bohaterów ze sporą ilością piosenek i scen tanecznych, ale także sensacyjne filmy na światowym poziomie. Indyjskie kino jeszcze nigdy nie było tak dobre, a teraz również dostępne w Polsce i po polsku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *