Cafe Futbol po raz 400!

W ciągu wielu lat od debiutu antenowego programu Cafe Futbol program ten zmieniał prowadzących, miejsce, oprawę graficzną i zwyczaje. Częścią wspólną pozostaje jednak „niedzielna rozmowa o futbolu przed południem”, jak przed laty przyznała jedna z twarzy programu, Mateusz Borek.

 

W kończącym sezon programie Cafe Futbol gościem był Jacek Krzynówek. Wydanie z 10 czerwca było jubileuszowym numer 400, a więc w studio zobaczyliśmy krótki montaż wspominków ze studia CF!

„Niedziela to jest taki dzień, w którym cały świat rozmawia o futbolu pijąc wspaniałą kawę”rozpoczął przed laty pierwsze wydanie Cafe Futbol Mateusz Borek.

Niegdyś w hotelu Hilton, następnie Radisson Blu Sobieski Hotel, by wreszcie osiąść w studiu Polsatu Sport. W programie Cafe Futbol pojawiało się wiele najważniejszych postaci polskiej i europejskiej piłki nożnej, z Adamem Nawałką, Zbigniewem Bońkiem, Robertem Lewandowskim czy Łukaszem Podolskim na czele.

Nie brakowało oczywiście kontrowersji: często opinie ekspertów Polsatu Sport wywoływały wielkie poruszenie w środowisku piłkarskim. Zawsze jednak programowi towarzyszyła merytoryka i pozytywny humor.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *