MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

“BOSACKA DAJE RADĘ” w Canal+ Kuchnia i Canal+ online

O tym co jemy, wiemy już całkiem sporo. Świadomość konsumentów rośnie, jedzenie na sklepowych półkach wygląda na coraz zdrowsze. Zmieniają się receptury, gramatury i wygląd opakowań, ale jedno pozostaje niezmienne: Katarzyna Bosacka — ulubiona ekspertka od spraw żywieniowych – cały czas czuwa i udowodni, że zawsze warto wiedzieć więcej! Co jeść? Jak robić zakupy spożywcze, by były zdrowe, wartościowe i nie za miliony? Kasia w nowym programie śledzi kroki producentów żywności, prześwietla etykiety i kolekcjonuje najlepsze przepisy. W pierwszym sezonie BOSACKA DAJE RADĘ Kasia rozłoży na czynniki pierwsze następujące potrawy i produkty: schabowy, pierogi, gołąbki, barszcz czerwony, jajka, ryby oraz tłuszcze.

 

Polacy kochają schabowego — ci starsi jak również i młodsi, w miastach, i na wsiach, bogaci i mniej zamożni. Ale jak go przygotować, żeby był zdrowy i niedrogi? W czym marynować i właściwie po co? Czy schabowego da się upiec? I czy w ogóle czerwone mięso jest zdrowe? A może spróbować przyrządzić kotlet wege? W najnowszym programie BOSACKA DAJE RADĘ wspólnie z Kasią odpowiemy na te pytania, oraz wybierzemy się na zakupy i przyjrzymy się sklepowym półkom. Każdy odcinek będzie poświęcony innemu daniu albo produktowi, a więc będzie o ukochanym przez Polaków schabowym czy rosole, ale na czynniki pierwsze rozłożymy także produkty, np. jajka czy tłuszcze.

Odcinki będą kończyć się przepisami na zdrowsze, ale równie pyszne alternatywy tradycyjnych polskich dań. Nie zabraknie autorskiego schabowego Kasi, marynowanego w maślance, w panierce z czerstwego chleba z ziarnami, pieczonego w piekarniku czy gołąbków bez zawijania z kaszą gryczaną niepaloną (zamiast ryżu), z mięsem z indyka i grzybami.

Z okazji premiery programu Kasia i CANAL+ przygotowali niespodziankę dla fanów prowadzącej. Na profilach Kasi w mediach społecznościowych na Facebook i Instagram do 15 października można odebrać voucher ze zniżką na miesięczny dostęp do serwisu CANAL+ online!

Premiera programu BOSACKA DAJE RADĘ już 15.10, nowe odcinki co niedzielę o godz. 11:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

foto. materiał prasowy Canal+ Polska/© CANAL+ Polska S.A. 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *