MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

“Burza namiętności” w DIZI

We wrześniu anteną DIZI zawładnie „Burza namiętności”! Hitowy serial dołączy do listy tureckich telenowel, w których zakochali się polscy widzowie. Premiera już 26 września.

 

Miłość, namiętność i intrygi pomiędzy bohaterami o zachwycającej urodzie, a wszystko to na tle zapierającej dech w piersiach tureckiej scenerii. „Burza namiętności” spełnia wszystkie warunki telenoweli, na jaką fani tego gatunku czekają z niecierpliwością.

Ulfet (Emel Çölgeçen) to młoda kobieta, która szybko poznaje słodko-gorzki smak miłości. Jej namiętna relacja z mężczyzną, któremu oddała serce, kończy się wraz z chwilą, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Wtedy Kudret (Fikret Kuskan), starszy brat kobiety, aby uniknąć hańby, morduje jej ukochanego. Nieślubne dziecko przychodzi na świat w tym samym czasie, w jakim Meryem (Ebru Aykaç), żona Kudreta, rodzi swojego syna. Kudret wykorzystuje tę sytuację, porywa dziecko i kładzie obok swojego nowonarodzonego syna.

Siostrze mówi, że dziecko zmarło. Chłopcy dorastają jak bracia i nikt nie domyśla się prawdy. By zatrzeć wspomnienie o bolesnej stracie Ulfet wyjeżdża z wioski. Po latach decyduje się jednak wrócić w poszukiwaniu prawdy.

Dodatkowo, wszystkie odcinki serialu będą dostępne premierowo w serwisie FilmBox+ na dzień przed emisją na kanale DIZI.

„Burza namiętności” od poniedziałku, 26 września o godz. 16:00
„Kırlangıç Fırtınası” | „Burza namiętności”
Dramat | Turcja 2017
Reż. Özcan Alper, Eray Koçak, Fulya Yavuzoğlu
Wyst. Fikret Kuskan, Emel Çölgeçen, Ekin Mert Daymaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *