PolsatSport w TV

Cafe Futbol o Fortuna 1 Lidze i europejskich pucharach

W najbliższym wydaniu Cafe Futbol skupimy się na ostatnich wydarzeniach z Fortuna 1 Ligi. Z tej okazji gośćmi Przemysława Iwańczyka będą osoby związane właśnie z tymi rozgrywkami. W studiu zobaczymy Andrzeja Dziubę, Piotra Dulnika, Tomasza Salskiego oraz stałego eksperta Romana Kołtonia. Nie przejdziemy również obojętnie wobec minionych meczów polskich klubów w europejskich pucharach.

 

Co raz więcej ciekawych spotkań w Fortunie 1 Lidze powoduje, że zainteresowanie tymi rozgrywkami rośnie. Z tej okazji w Cafe Futbol pojawią się Andrzej Dziuba, prezydent Tychów, Piotr Dulnik prezes Suzuki Moto Poland oraz Tomasz Salski prezes ŁKS Łódź. Wymienione osoby związane są mocno z klubami zaplecza Ekstraklasy, dlatego będziemy chcieli poznać ich opinie i plany związane z drużynami GKS-u Tychy, Korony Kielce czy ŁKS-u.

W programie na pewno dłużej porozmawiamy o środowych derbach Łodzi. W nich górą byli podopieczni Wojciecha Stawowego, którzy pokonali Widzew 2:0. Odwieczni rywale spotkali się po trzech latach, co wywołało spore zainteresowanie kibiców. Z tej okazji nasza kamera pojechała na stadion przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego, by zobaczyć to wydarzenie “od kuchni”.

Oprócz naszych gości w studiu połączymy się także z Bogdanem Wentą, byłym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce ręcznej a obecnie prezydentem Kielc. Porozmawiamy także z Marcinem Janickim prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na koniec przeniesiemy się na stadion Korony, gdzie tuż po naszym programie gospodarze podejmą Górnik Łęczna.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *