Nowe kanały w jakości HD w Telewizji Kablowej Chopin

 Dobra informacja dla Abonentów Telewizji Kablowej Chopin, która dodała do swojej oferty kanały Disney Channel, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat History w jakości HD.

 

Disney Channel HD kanał 710

Polsat Viasat Explore HD kanał 418

Polsat Viasat History HD kanał 419

Disney Channel HD to kanał skierowany do dzieci 6-15 lat, który oferuje najlepsze animacje, takie jak: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot czy Elena z Avaloru. Na kanale obecne są także seriale aktorskie, m.in.: Soy Luna, Rodzinka od środka, Violetta, Jessie, Liv i Maddie, Austin i Ally.

W ofercie znajdują się również produkcje filmowe Disney Channel (DCOM), takie jak: Następcy, Cloud 9, Teen Beach 2 oraz wszystkim znane hity kinowe: Odlot, Piękna i Bestia, Zaplątani, Król Lew i wiele innych. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom i młodzieży zmierzyć się z wyzwaniami i zachęcają do wiary w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną.

Polsat Viasat Explore HD daje widzom coś więcej ponad standard oczekiwań. Widzowie tego programu to przede wszystkim mężczyźni ciekawi świata i zdecydowani, których ekscytuje wszystko to, co nowe i niezwykłe, wiedzą, że każda historia musi mieć w sobie jakiś niezwykły element – najczęściej tym elementem są ludzie – jej prawdziwi bohaterowie.

Odbiorca kanału oczekuje, że telewizja będzie mu towarzyszyć, zarówno w świecie on-line, jak i off-line, stąd też prężnie działający, wspierający program kanał Facebook. PVE to również numer jeden na liście kanałów rozrywkowych dla tych, którzy spragnieni są e-sportu w telewizji.

Polsat Viasat History HD to jeden z niewielu kanałów tematycznych w Polsce, którego 80% kontentu stanowią premiery na wyłączność. Z roku na rok rośnie w jego ramówce liczba programów historycznych związanych z Polską.

Widzowie kanału to pasjonaci historii, których hobby i zamiłowaniem jest zdobywanie najbardziej aktualnej wiedzy historycznej. 10 kwietnia br. PVH wprowadził nowe pasmo o tematyce historycznej – Viasat Epic, które nadawane jest w każdą niedzielę o 21:00.

Pasmo proponuje telewidzom niezwykle interesujące seriale obyczajowe oraz programy prezentujące wydarzenia historyczne z nowej perspektywy.

 

One thought on “Nowe kanały w jakości HD w Telewizji Kablowej Chopin

  • 20 września 2020 o 08:57
    Permalink

    A EastANDWest troszkę zastopował w nowościach HD .. 🙁

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *