PolsatSport w TV

Cafe Futbol o powrocie Bundesligi! Mięciel, Majewski oraz Żuraw gośćmi

Radosław Majewski i Marcin Mięciel odwiedzą w niedzielne przedpołudnie Cafe Futbol. W programie zobaczymy również między innymi łączenie z trenerem Lecha Poznań Dariuszem Żurawiem oraz byłymi piłkarzami klubów Bundesligi – Tomaszem Hajto i Arturem Wichniarkiem.

 

 

Najważniejszym wydarzeniem weekendu w piłce nożnej jest powrót 1. i 2. Bundesligi. W sobotę rozegrane zostanie 6 spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej, a w niedzielę dojdzie np. do starcia Bayernu Monachium z Unionem Berlin. W związku z tym w niedzielnym programie połączymy się ze stałymi ekspertami Polsatu Sport, którzy w przeszłości grali w Bundeslidze – Arturem Wichniarkiem i Tomaszem Hajto. Ten ostatni z pewnością nawiąże do sobotnich derbów Zagłębia Ruhry, w których w przeszłości występował po stronie Schalke.

W studiu pojawi się z kolei były gracz Borussii Moenchengladbach czy Bochum Marcin Mięciel, który również zna realia ligi niemieckiej. Obok niego w Cafe Futbol pojawi się Radosław Majewski, który z pewnością będzie kopalnią anegdot, także z gry w barwach Lecha Poznań. Jeśli chodzi o “Kolejorza” to dla kibiców poznańskiego klubu także mamy niespodziankę w postaci rozmowy z Dariuszem Żurawiem. Trener Lecha opowie o przygotowaniach do powrotu Ekstraklasy, a także meczu ze Stalą Mielec w Pucharze Polski, którym poznaniacy zainaugurują występy po przymusowej przerwie.

W niedzielnym programie porozmawiamy również o zakończeniu sezonu w niektórych ligach. Rozgrywki dobiegły końca m. in. w Holandii, gdzie kluby walczące o promocję do Eredivisie – Cambuur i De Graafschap zostały pozbawione możliwości awansu. W związku z tym przedstawiciele tych dwóch drużyn ruszyli szukać sprawiedliwości w sądzie. W Cafe Futbol porozmawiamy o tym między innymi z partnerem biznesowym SC Cambuur Arturem Jankowskim.

W Polsce piłkarskie rozgrywki wracają za około półtora tygodnia, ale grać będą jedynie zespoły z trzech najwyższych klas rozgrywkowych. Sezon został zakończony od trzeciej ligi w dół, a to oznacza, że w setną rocznicę założenia klubu, swoich meczów nie rozegra już Ruch Chorzów. Jak wygląda smutny jubileusz w jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w naszym kraju?

Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11:00. Oprócz Radosława Majewskiego oraz Marcina Mięciela, gośćmi Bożydara Iwanowa w studiu bedą Roman Kołtoń oraz Cezary Kowalski

O godzinie 12:25 zapraszamy również na Dogrywkę Cafe Futbol na stronie www.polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *