Cafe Futbol: Piłka nożna w czasach koronawirusa

Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie cały świat futbolu. Kluby piłkarskie już liczą straty, jakie przyniesie im obecna sytuacja. W studiu Cafe Futbol prowadzący Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Cezary Kowalski oraz wiele łączeń z ludźmi ze świata piłki nożnej.

 

 

 

 

 

Poza pojedynczymi przypadkami Białorusi, Nikaragui czy Burundi większość lig świata jest zawieszonych. Niektóre postanowiły już zakończyć rozgrywki. W ostatnich tygodniach media sportowe najwięcej miejsca poświęcają informacjom na temat obniżanych pensji zawodników czy też kwotom, jakie sportowcy wpłacają na walkę z koronawirusem.

Tak naprawdę nie wiadomo kiedy i czy w ogólne sezon 2019/2020 w PKO Ekstraklasie zostanie dokończony. Pomysłów jest wiele, ale obecna sytuacja nie pozwala na jakiekolwiek działania. Z inicjatywą wyszedł PZPN, który zdecydował się na wsparcie finansowe dla szkolenia dzieci i młodzieży w klubach Ekstraklasy i niższych ligach. Zdaniem założyciela Barca Academy Warsaw Wiesława Wilczyńskiego pomysł ten pominął niestety takie projekty jak jego akademia.

W Cafe Futbol połączymy m.in. z Arturem Wichniarkiem, Andrzejem Niedzielanem czy też wspomnianym Wilczyńskim. Obok prowadzącego Bożydara Iwanowa nie zabraknie stałych ekspertów, Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *