Kwiecień na kanale Eurochannel

W kwietniu Eurochannel zaprasza na przygodę z kinem europejskim. Z nadzwyczajną i wyjątkową kolekcją filmów poznacie najbardziej utalentowane gwiazdy. W tym miesiącu Eurochannel zaprasza między innymi na premierę nowego ekscytującego serialu Czarnobyl: Żniwo i nowego sezonu Furii.

 

 

 

 

CZARNOBYL: ŻNIWO

Premiera nowego serialu: środa, 22 kwietnia, godz. 21:00 

Czarnobyl, rok 1986. Lera wyjeżdża do jednego z najbardziej obiecujących miejsc w ZSRR, w którym energia atomowa rozświetla przyszłość nowego społeczeństwa. Tutaj pozna czym jest miłość, ale też siła fizycznego i emocjonalnego wyniszczenia.

Kino Europa zaprasza na Czarnobyl: Żniwo, dramat o kulisach jednej z największych katastrof nuklearnych w historii ludzkości. Czytaj więcej

OD SERCA

Premiera nowego serialu: czwartek, 23 kwietnia, godz. 21:00

Jewhenija żyje jak w bajce: jest młoda, piękna, odnosi sukcesy zawodowe i jest w związku z wymarzonym mężczyzną. Pewnego dnia, kiedy do drzwi Jewheniji puka mały chłopiec, wszystko to pryska jak bańka mydlana.

Kino Europa zaprasza na dramat o bezwarunkowej miłości Od serca. Czytaj więcej

ANATOMIA MORDERSTWA

Premiera nowego sezonu: wtorek, 21 kwietnia, godz. 21:00

Grupka chłopaków świętuje zakończenie szkoły. Litry wypitego alkoholu mają swoje konsekwencje: opuszczając park, w którym imprezowali, zostawiają w nim coś złowieszczego. Dziesięć lat później tragedia zapomnianego dnia dosięga ich w formie złowrogiej zemsty.

Kino Europa zaprasza na nowy sezon Anatomii morderstwa. Tym razem będzie zdecydowanie bardziej mrocznie i przerażająco. Czytaj więcej

FURIA

Premiera: poniedziałek, 27 kwietnia, godz. 21:00

Detektyw Kuneš powraca ze swoimi niekonwencjonalnymi metodami. Po zakończeniu sezonu na czeskiej granicy zostaje wysłany przez przełożonych do niewielkiego miasteczka, w którym ma za zadanie przywrócić sprawiedliwość. Tym razem przyjdzie mu walczyć nie tylko z mafią, ale też z korupcją wśród polityków.

Kino Europa zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu detektywistycznego: Furia. Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *