Październik na kanale Eurochannel

W październiku na kanale Eurochannel czekają na Was emocje jakie zapewnić może wyłącznie ramówka wypełniona autentycznym, europejskim kinem. W tym miesiącu Eurochannel zaprasza na thrillery, filmy akcji, kryminały i dramaty, które zapewnią Wam doskonałą rozrywkę każdego dnia.

 

 

 

 

FURIA

Ostatnie odcinki we wtorki o 21:00

Detektywowi Kunešowi nie brak bystrości i temperamentu. Obie te cechy to dar od losu, ale i przekleństwo, które zsyła go na obrzeża kraju. Buntownicza dusza sprawia, że policjant trafia do miejsca mrocznych tajemnic.

Kino Europa zaprasza na premierę nowego serialu detektywistycznego: Furia. Czytaj więcej

PIEKIELNA KOPALNIA

Premiera: wtorek, 22 października, godz. 21:00

W lipcu 1961 roku doszło do jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w historii Czechosłowacji. W pożarze w kopalni Dukla zginęło 108 górników.

Kino Europa zaprasza na Piekielną kopalnię – wstrząsającą historię tragedii, jej przyczyn i wstrząsających dla małej społeczności skutków. Czytaj więcej

NAPAD

Premiera: czwartek, 31 października, godz. 21:00

Czwórka złodziei planuje jeden z największych napadów na bank w historii Francji. Dochodzi jednak do niespodziewanego starcia z zakładnikami i cały plan przybiera najgorszy z możliwych biegów wydarzeń.

Kino Europa zaprasza na Napad – trzyodcinkowy miniserial pełen dramatów i dobrej akcji. Czytaj więcej

BURLESKA

Premiera: czwartek, 17 października, godz. 21:00

Szkolna nauczycielka postanawia rozpocząć pasjonującą przygodę z burleską. Ta decyzja znacznie wpływa na jej otoczenie. Czy uda jej się wytrzymać presję i czerpać radość z tańca?

Kino Europa zaprasza na premierę Burleski – wyjątkowej komedii dramatycznej o szacunku do siebie samego i radości z życia. Czytaj więcej

UCIEKINIER

Premiera: środa, 30 października, godz. 21:00

Massimo jest włoskim studentem i aktywistą. Tuż przed dwudziestymi urodzinami zostaje oskarżony o brutalne zamordowanie młodej kobiety, aresztowany, osądzony i szybko skazany za zbrodnię, której nie popełnił.

Kino Europa zaprasza na premierę Uciekiniera – włoskiego thrillera kryminalnego o odzyskaniu honoru i sprawiedliwości. Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *