Cafe Futbol po finale Pucharu Polski!

W minioną środę poznaliśmy triumfatora Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. W finale Legia Warszawa ograła Arkę Gdynia 2:1. W niedzielę, w Cafe Futbol podsumowanie tego wydarzenia.
 

 
Finału Pucharu Polski, od kiedy gości na PGE Narodowym, zawsze jest wielkim wydarzeniem. W tym roku piłkarze stanęli na wysokości zadania dając kibicom dobre zawody. Gorzej zachowali się natomiast kibice, którzy w pewien sposób popsuli to święto futbolu. Pirotechnika, strzelanie racami i kilka przerw w meczu – tego na pewno nie chce oglądać żaden prawdziwy kibic piłki nożnej.
W ostatnich dniach prokuratura wdrożyła postępowanie w sprawie całego zajścia. Organizatorzy już liczą straty jakie zostaną poniesione w związku z nagannym zachowaniem pseudofanów.
W Cafe Futbol goście Mateusza Borka podyskutują o meczu Legii z Arką zarówno od strony sportowej, jak i pozaboiskowej. Gościem będzie sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki. Ponadto w studiu zobaczymy ekspertów, Cezarego Kowalskiego oraz Tomasza Hajtę.
W programie zobaczymy m.in. reportaż z finału, a także rozmowę z Witkiem Muzykiem – towarzyszem piłkarzy Legii, który po meczu grał w szatni zwycięzców na akordeonie.
Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *