Eurowizyjne Party w VH1 Polska

VH1 Polska postanowiło w przeciwieństwie do Telewizyjnej Jedynki zadbać o fanów Eurowizji i w tym celu dzisiaj od 17:00, oraz jutro i w piątek od 12:00 pokaże TOP50 piosenek eurowizyjnych.

 

 

 

Ponad to w tygodniu eurowizyjnym a nawet i później od poniedziałku do czwartku o 17:00 pojawi się "We Love Eurovision - TOP10" a w dniu finału czyli w sobotę od 20:30 do 1:00 w nocy pojawi się Eurovision Party.

VH1 to stacja, która od lat dostarcza widzom najlepszej muzycznej rozrywki. Jest skierowana do kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 49 lat, ze szczególnym uwzględnieniem 25-35 latków.

Kanał swoim widzom prezentuje starannie dobrane teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90. oraz najświeższe hity w wykonaniu największych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej.

Jednak w ramówce kanału nie brakuje także lokalnych akcentów – widzowie mogą oglądać także teledyski swoich ulubionych, polskich wykonawców. VH1 jest kanałem kodowanym, nadawanym w formacie 16:9 i wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks w Polsce.

 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.