Cafe Futbol przed finałem Pucharu Polski

Niedzielne Cafe Futbol niemal w całości poświęcone zostanie finałowi Pucharu Polski, który odbędzie się już 2 maja na PGE Narodowym. Gościem programu będzie prezes Arki Gdynia, Wojciech Pertkiewicz.

 

 

W wielkim finale Pucharu Polski Arka Gdynia zmierzy się z Legią Warszawa. Gdynianie przed rokiem triumfowali w tych rozgrywkach pokonując Lecha Poznań. Była to jedna z większych niespodzianek. W tym sezonie arkowcy mają szansę obronić trofeum. Na ich drodze stanie mistrz Polski i zespół, który Puchar Polski zdobywał najczęściej spośród wszystkich klubów.

Gościem Cafe Futbol będzie prezes klubu z Gdyni. W programie poznamy historię Marcusa Viniciusa, który zapewnił Arce awans do finału PP. Dodatkowo nasza kamera odwiedziła również Pavelsa Steinborsa oraz Lukę Zarandię.

Cezary z Pazurem zajmie się natomiast słabą postawą Arki w ostatnim czasie. Gdynianie mimo awansu do finału PP nie prezentują wysokiego poziomu. Co więcej przegrali siedem z dziesięciu ostatnich meczów.

Prowadzący: Mateusz Borek
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
Gość: Wojciech Pertkiewicz

Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *