Cała prawda o śmierci Heatha Ledgera w Zoom TV

Heath Ledger dał się poznać szerokiej publiczności dzięki roli Jokera w słynnym filmie o Batmanie „Mroczny rycerz”. Gdy wydawało się, że kariera aktora właśnie nabrała rozpędu, światem wstrząsnęła informacja o jego śmierci.

W styczniu 2008 roku w apartamencie na Manhattanie znaleziono ciało gwiazdora. Dlaczego ten człowiek sukcesu, ojciec i mąż, tak nagle zmarł? Jakie tajemnice skrywał przed światem? Na te i inne pytania odpowie premierowy odcinek programu Cała prawda: Co zabiło Heatha Ledgera? w Zoom TV. Będzie to kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach z życia celebrytów, którymi żył cały świat (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej)

Zoom TV jest liderem ósmego multipleksu (MUX-8). W grudniu 2018 roku kanał osiągnął 0,58% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, co jest najlepszym miesięcznym wynikiem tego kanału i jednocześnie rekordowym miesięcznym rezultatem w historii MUX-8. Rekordowy dla Zoom TV był też cały 2018 rok – w minionych dwunastu miesiącach kanał osiągnął udział w rynku na poziomie 0,40%, co oznacza wzrost o prawie 74 proc. w porównaniu z 2017 rokiem (SHR%, All 16-49).

PREMIERA ZOOM TV!

Cała prawda: Co zabiło Heatha Ledgera?

dokument, USA 2017

prowadzący: Hill Harper (na zdjęciu)

Kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie święta George’a Michaela. W tym odcinku poznamy całą prawdę o śmierci Heatha Ledgera, utalentowanego aktora, prawdziwego człowieka sukcesu, męża i ojca. Jaka tragedia w życiu aktora nie pozwalała mu cieszyć się tym, co miał? Co łączyło go z jedną z bliźniaczek Olsen? Program prowadzi amerykański aktor filmowy i telewizyjny Hill Harper.

wtorek, 29 stycznia / 20:00

Dwa światy

komedia, fantasy, Francja 2007

reż. Daniel Cohenwyst.: Benoît Poelvoorde, Audrey Fleurot, Nicolas Bienvenu, Nina Morato

Francuski kupiec Rémy Bassano na skutek dziwnych okoliczności nabywa umiejętność przenosin w czasie. Mężczyzna z chęcią wykorzystuje swoją zdolność i podróżuje w czasie, jednocześnie poznając nowy świat. Po kilku nadzwyczajnych wycieczkach, Rémy postanawia wykorzystać swoją obecność w alternatywnej rzeczywistości i pragnie uwolnić z niewoli pewne plemię. Film dla fanów komedii „Goście, goście”.

niedziela, 27 stycznia / 17:55

PREMIERA ZOOM TV!

Domy za miliony

dokument, USA 2018

Wszyscy chcemy mieszkać dobrze i wygodnie, ale nie zawsze nas na to stać. W programie „Domy za miliony” poznajemy bogaczy, którzy mogą sobie pozwolić na każdą mieszkaniową ekstrawagancję. Wraz z nimi ruszamy na poszukiwanie wymarzonego domu i oglądamy najbardziej wypasione rezydencje Hollywood. Tor kręglarski czy basen na dachu to tylko niektóre z pożądanych zachcianek krezusów.

czwartek, 31 stycznia / 20:55

Wysoka seksowna blondynka

dokument, USA 2009

reż. Barbara Schroeder

Oparta na faktach historia żonatego mężczyzny, ojca dwójki dzieci, który zostaje wciągnięty w świat internetu. Gdy poznaje na czacie młodą dziewczynę, wirtualny romans staje się jego obsesją. Zrobi wszystko, by z nią być.

piątek, 1 lutego / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *