Wokalne bursztyny na Pomorzu, Lubelszczyźnie i Podlasiu (wideo)

To nie przypadek, że kolejny odcinek „The Voice Kids” rozpocznie się od występu Zuzy Jabłońskiej. Ta młoda wokalistka w zeszłym roku na „Przesłuchania w Ciemno” do programu przyjechała z Gdańska. W tym tygodniu wokalnych bursztynów Trenerzy poszukiwać będą na Pomorzu, Lubelszczyźnie i Podlasiu. Gotowi na przesłuchania?

Inwazja rozśpiewanych wojowników

Już w najbliższą sobotę Trenerzy wokalnych perełek poszukiwać będą na Pomorzu, Lubelszczyźnie i Podlasiu. Czy właśnie w tych rejonach znajdą przyszłego zwycięzcę „The Voice Kids”? Kandydatów pretendujących do tego tytułu mamy kilkudziesięciu, a wśród nich pojawi się m.in. Sonia Jarema – przyszła piosenkarka i pianistka, która ma najlepsze wsparcie z możliwych, nie dość, że rodzinne to jeszcze profesjonalne… Pochodzi z muzykalnej rodziny, rodzice śpiewają, komponują i grają na instrumentach, a jej babcia jest autorką piosenki „Zuzia lalka nieduża”. Uczestniczka wystąpi w przepięknej balladzie Foreigner „I Want To Know What Love Is”. Jak jej pójdzie i czy Trenerzy odwrócą swoje fotele? W kolejnym odcinku wystąpi 9-letnia Nikola. Choć ma na nazwisko Smutek, to daleko jej od tego, by się zamartwiać. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła, ma ogromny temperament i lubi mieć swoje zdanie. Mała Pippi Langstrumpf, której jest wszędzie pełno! Podczas sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” weźmie na warsztat „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank. To właśnie tę uczestniczkę Cleo będzie uczyła choreografii do piosenki „Łowcy gwiazd”, a Tomson zaoferuje jej wspólną zabawę.  Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć to żywe srebro?

Wulkany energii

Sobotni wieczór z pewnością należał będzie do Sebastiana Radzimskiego, wokalisty rockowego zespołu wykonującego muzykę z lat 80-tych. Ten uczestnik od czwartego roku życia chodzi do szkoły muzycznej i uczy się grać na gitarze. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewa „Highway To Hell” AC/DC, a jego występ okaże się strzałem z rockowej strzelby. Tym utworem pozamiata scenę i urządzi mini koncert w studio, nawet Baron podczas jego występu zacznie mu akompaniować. Kto będzie miał przyjemność pracować z tym młodym rockmanem? Czy Sebastian zdecyduje się na współpracę z Tomsonem i Baronem, największymi ekspertami od rock’n’roll’a? Na scenie „The Voice Kids” pojawi się również Elena – wielka fanka chłopaków z Afromental. Jej pasją jest taniec i śpiewanie. W sobotnim odcinku zdecyduje zmierzyć się z bardzo trudną piosenką „Man Of The Woods” z repertuaru Justina Tmiberlake’a. Wyborem i interpretacją piosenki zachwyci Trenerów, a jej głos zostanie porównany do wokalu samej Janis Joplin. Do czyjej drużyny trafi? W programie pojawi się również Piotrek Nowak – przyszły piłkarz i wokalista. Podczas sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” zdecyduje się zaśpiewać piosenkę Dawida Kwiatkowskiego „Na zawsze”. Czy wybór utworu sprawi, że Dawid odwróci swój fotel?

O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 20 stycznia o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *