Całkowicie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Niesłabnący trend uwalniania się od kabli i coraz mocniejsza pozycja technologii bezprzewodowej, sprawiła, że Kruger&Matz coraz bardziej inwestuje w nowoczesne urządzenia, które będą odpowiedzią na potrzeby użytkowników. I choć pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki pojawiły się w ofercie producenta już trzy lata temu, w ostatnim czasie oferta Kuger&Matz poszerzyła się o dwa modele – P60TW oraz Air Dots 1. W obydwu nowościach zastosowano technologię True Wireless Stereo, dzięki czemu w czasie słuchania muzyki użytkownik może cieszyć się nieograniczoną przez zbędne kable swobodą.

 

 

 

 

Nowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz wykorzystując Bluetooth 5.0 gwarantują stabilne i szybkie połączenie oraz mały pobór energii. Dzięki technologii True Wireless Stereo te niewielkie słuchawki po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą i parują z telefonem. Zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym, w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantują doskonały dźwięk, niemal jak w modelach przewodowych.

Aby zwiększyć komfort obsługi słuchawek, umieszczono w nich wielofunkcyjny przycisk sterujący, dzięki któremu użytkownicy mogą dowolnie zmieniać głośność lub utwór albo odbierać lub odrzucać rozmowę telefoniczną. Wbudowany mikrofon sprawia, że obydwa nowe modele mogą posłużyć jako zestaw słuchawkowy – umożliwiają prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Jest to   przydatna funkcja np. na siłowni, a także w samochodzie – wystarczy włączyć tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawić w etui.

Kruger&Matz P60TW oraz Air Dots 1  to idealne słuchawki dla osób uprawiających sport. Zasięg do 10 m sprawia, że użytkownik może swobodnie ćwiczyć na siłowni przy ulubionej muzyce w bezpiecznej odległości od smartfona, niwelując ryzyko uszkodzenia urządzenia. Dodatkowo model P60TW jest wodoodporny, zgodnie z normą IPX5, dlatego szczególnie sprawdzi się dla tych, którzy uprawiają aktywność fizyczną w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Co więcej, ten model posiada dodatkowy uchwyt, aby słuchawki nie wypadały z uszu w czasie biegania czy intensywnego treningu na siłowni.

Niezależnie od tego ile czasu użytkownik spędza na słuchaniu muzyki całkowicie bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz w zależności od modelu mogą nieprzerwanie towarzyszyć od 4 (Air Dots 1) do 4,5 godziny (P60TW). A gdy zacznie brakować energii, baterię doładuje dedykowane etui z funkcją ładowania, które dodatkowo chroni słuchawki przez uszkodzeniem.

Słuchawki bezprzewodowe Kruger&Matz dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w sugerowanej cenie detalicznej: P60TW – 149 zł, Air Dots 1 – 79 zł.

One thought on “Całkowicie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

  • 18 czerwca 2020 o 13:42
    Permalink

    Według mnie lepiej dopłacić do droższych produktów i zapłacić za sprzęt sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy większą pewność że wytrzyma on dłuższy czas. Z tańszych modeli TWS mogę poleicć Philips Upbeat TAUT102BK/00 – są dobrze wykonane i oferują fajny dźwięk.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *