Platforma Canal+Polecane

Canal+ online – cały sport w 1080p i 50 kl/s oraz mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo w nowej ofercie

Fani sportu mogą od dziś śledzić największe i najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo w jednym miejscu dzięki nowej ofercie serwisu CANAL+ online z dostępem do kanałów CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports, na których transmitowane są mecze Premier League, PBO BP Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM, PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej, NBA oraz tenisowe turnieje cyklu WTA Tour. Chcąc zadbać o najwyższy poziom sportowych emocji, wszystkie kanały sportowe dostępne w ofercie CANAL+ online streamują obraz na żywo z częstotliwością 50 kl/s i w jakości 1080p.

 

Dostęp do nowej paczki CANAL+ z Polsat Sport Premium i Eleven Sports jest oferowany w promocyjnej cenie 35 zł za pierwszy miesiąc i 60 zł za każdy kolejny miesiąc subskrypcji. W ramach oferty użytkownicy otrzymują dostęp nie tylko do najlepszych wydarzeń sportowych na żywo, ale również do tysięcy treści na życzenie, w tym m.in. nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk), hitów prosto z kina, magazynów sportowych, dokumentów, treści lifestylowych oraz dla programów dla dzieci.

Sport w CANAL+ online to również gwarancja płynności i wysokiej jakości streamingu. Wszystkie kanały streamujące sport na żywo są dostępne w w jakości 1080p i wyświetlają obraz z częstotliwością 50 kl/s.

Dostęp do powyższej oferty można rozszerzyć o dodatkowe opcje HBO lub Netflix. Cena za dostęp do opcji CANAL+ z Polsat Sport Premium, Eleven Sports i HBO wynosi 45 zł za pierwszy miesiąc oraz 70 zł za każdy kolejny. W opcji z dostępem do serwisu Netflix cena powiększy się o jedyne 20 zł miesięcznie.

Więcej informacji na temat oferty: https://www.canalplus.com/

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *