Platforma Canal+PolecaneSport w TV

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej

CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.

 

FIFA Club World Cup to turniej klubowy z udziałem zwycięzców międzynarodowych rozgrywek na sześciu kontynentach oraz przedstawiciela gospodarza. Pierwotnie miał się odbyć pod koniec 2022 roku, ale ze względu na mundial w Katarze, został przełożony na początek lutego.

W tym roku Europę będzie reprezentował triumfator Ligi Mistrzów UEFA Real Madryt. Królewscy przystąpią do turnieju od fazy półfinałowej. W podobnej sytuacji jest brazylijskie Flamengo. Drużyna, która wygrała Copa Libertadores również rozpocznie rywalizację w Maroku od półfinału. Stawkę drużyn uzupełniają Al-Hilal SFC (Arabia Saudyjska), Wydad AC (Maroko), Seattle Sounders FC (USA), Auckland City FC (Nowa Zelandia), Al Ahly FC (Egipt).

Turniej rozpocznie się w środę 1 lutego meczem Al Ahly SC z Auckland City, transmisja w CANAL+ SPORT2 od godziny 19:55. Mecze drugiej rundy zostaną rozegrane w sobotę 4 lutego. O godzinie 15:25 rozpocznie się spotkanie Seattle Sounders FC – Al Ahly SC/Auckland City, a o 18:25 Wydad AC – Al Hilal SFC. Oba mecze pokaże na żywo CANAL+ SPORT2. Półfinał z udziałem Flamengo zostanie rozegrany we wtorek 7 lutego o godzinie 19:55, a półfinał z udziałem Real Madryt w środę 8 lutego o godzinie 19:55. Transmisje w CANAL+ SPORT. W sobotę 11 lutego o godzinie 16:25 mecz o trzecie miejsce, a o godzinie 19:55 finał. Mecze będą rozgrywane na stadionach w Rabacie i Tangier.

PLAN TRANSMISJI FIFA CLUB WORLD CUP MAROKO 2022

Środa, 1 lutego

19:55 M1 Al Ahly SC – Auckland City; CANAL+ SPORT2

Sobota, 4 lutego

15:25 M2 Seattle Sounders FC – zwycięzca M1; CANAL+ SPORT2

18:25 M3 Wydad AC – Al Hilal SFC; CANAL+ SPORT2

Wtorek, 7 lutego

19:55 M4 CR Flamengo – zwycięzca M3; CANAL+ SPORT

Środa, 8 lutego

19:55 M5 zwycięzca M2 – Real Madryt; CANAL+ SPORT

Sobota, 11 lutego

16:30 M6 mecz o 3 miejsce; CANAL+ SPORT2

20:00 M7 finał; CANAL+ SPORT2

Wszystkie transmisje FIFA Club World Cup Maroko 2022 można obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *