PolecaneSieci kabloweSport w TV

FighTime HD w sieci IPTV AVIOS

Sieć IPTV AVIOS jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty program FIGHTIME HD dostępny dotychczas jedynie poprzez przeglądarkę internetową. Poświęconą sztukom walki stację oglądać można od dziś na kanale 519.

 

Telewizja FIGHTIME wystartowała w sieci Internet 28 lutego 2012 roku. Od dekady niezmiennie skupia się na sportowych zmaganiach, oferując materiały niedostępne w innych stacjach. W ramówce znajdują się transmisje i retransmisje gal zawodowych w sztukach walki oraz mistrzostw i pucharów Polski, Europy i świata, a także reportaże, programy informacyjne i publicystyczne.

 

 

Telewizja FIGHTIME działała dotychczas jedynie jako stream internetowy. Wrocławska niezależna platforma IPTV, skupiająca kilkuset operatorów w całej Polsce, zdecydowała się wprowadzić stację na listę programów we wszystkich oferowanych pakietach, poszerzając portfolio kanałów sportowych. To nie pierwszy mariaż platformy AVIOS ze sztukami walki. Od kilku lat wrocławska spółka jest bowiem oficjalnym partnerem gal FEN MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *