Canal+ prezentuje drugi teaser serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku” (wideo)

Canal+ zaprasza do obejrzenia drugiego teasera serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”. W głównej roli – Adama Kruka, inspektora kryminalnego – wystąpi Michał Żurawski.

 

 

 

 

Obok niego widzowie zobaczą również: Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Andrzeja Zaborskiego, Annę Nehrebecką, Marcina Bosaka i Jerzego Schejbala. Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Pieprzyca. Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Jakub Korolczuk, a za produkcję wykonawczą odpowiada OPUS TV (Piotr i Łukasz Dzięciołowie). Premiera serialu w technologii 4K zaplanowana jest na wiosnę tego roku.

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym  czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Chciałem by to nazwisko i tytuł oddawały charakter samego pomysłu. Thriller jest takim sposobem na spojrzenie w ciemną stronę duszy człowieka. Oglądamy horrory, czytamy kryminały, żeby oswoić się z mroczną częścią naszego człowieczeństwa. Dla mnie napisanie thrillera jest taką formą wejścia z latarką do ciemnego lasu, by zobaczyć co się kryje w środku – mówi o serialu jego scenarzysta, Jakub Korolczuk


„KRUK. Szepty słychać po zmroku” na ekranie zadebiutuje wiosną. Będzie pokazywany w technologii 4K.

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: www.facebook.com/krukcanalplus, a także na fanpage’u CANAL+ na www.facebook.com/CANALplusPolska i na Instagramie

CANAL+: www.instagram.com/canalpluspolska.

Oficjalna strona serialu: kruk.canalplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *