Canal+ rozpoczął kampanię marketingową serii „Planeta Singli. Osiem historii”

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII to nowa seria CANAL+ utrzymana w konwencji komedii. Każdy odcinek antologii realizowany jest z inną obsadą oraz przez innego reżysera i twórców. Kampania marketingowa wspierająca promocję serialu właśnie się rozpoczęła. Media zostały zaplanowane i kupione przy współpracy z Havas Media, za kreację do kampanii odpowiada Team Kreatywny CANAL+ Polska.

 

Kampania opiera się o działania w telewizji, OOH, digitalu, a także aktywną promocję w social mediach CANAL+. Wśród nich m.in. specjalne materiały wideo z obsadą, dedykowane filtry na Instagramie, chatbot i quiz dla par.

W ramach działań PR oprócz konferencji z udziałem twórców i przedpremierowego pokazu dla mediów, w ramach Media Open Day zorganizowano ok. 50 indywidualnych wywiadów. CANAL+ przygotowało także limitowany gadżet z zaproszeniem na pierwszą randkę z Planetą Singli. Na zlecenie CANAL+ przeprowadzone zostały również badania o Polakach poszukujących miłości – jakościowe (To The Point) i ilościowe (Minds & Roses). Będą wykorzystywane jako wkład do artykułów natywnych.

We współpracy z psycholożką Barbarą Strójwąs (Trudna Sztuka) przygotowywana jest specjalna gra na pierwszą randkę oraz warsztaty Q&A dla singli (Instagram). Dodatkowo, już 18-20.11 w galeriach handlowych w Wrocławiu, Krakowie i Warszawie staną fotobudki KISS CAM (Slow Motion 360°).

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII to międzynarodowa koprodukcja CANAL+, Gigant Films i Grupy M7.

Premiera już 19 listopada na antenie CANAL+ Premium w piątek o godz. 21:00 oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com

 

 

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII to seria filmów, które opowiadają o rozmaitych aspektach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków oglądamy oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Łączy ich za to jedno – chęć znalezienia miłości. Te czasem słodko-gorzkie, a czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Wszyscy mogą się z nimi utożsamić, bo miłość ma różne oblicza.

W serii pojawi się 168 aktorów – wiele nowych twarzy oraz plejada największych gwiazd małego i dużego ekranu. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Izabelę Kunę, Bartłomieja Topę, Piotra Witkowskiego, Hannę Konarowską-Nowińską, Filipa Pławiaka, Mariannę Linde, Mateusza Damięckiego, Zofię Wichłacz, Zdenka Piškulę, Vitalika Havrylę, Maszę Wągrocką. Antoniego Królikowskiego, Konrada Eleryka, Marię Maj, Witolda Dębickiego oraz Jana Sobolewskiego i Sallie Harmsen.

Za reżyserię poszczególnych filmów odpowiadają: Aleksandra Terpińska, Julia Kolberger, Aleksander Pietrzak, Maciej Kawalski, Kuba Czekaj, Michał Chaciński, Mateusz Głowacki i Michał Marczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *