Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 już nadają

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowe kanały sportowe Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4, zostały uruchomione 11 lipca na platformie nc+. Kanały są poświęcone rozgrywkom PKO Ekstraklasy, które dostępne są dla abonentów nc+ na pozycji 107 i 108.

 

 

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w programie Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.

 

 

Nowe kanały są udostępnione bez dodatkowych opłat dla abonentów platformy nc+ korzystających z pakietów telewizyjnych lub opcji dodatkowych zawierających osiem kanałów CANAL+, w tym również dla abonentów nc+ w Orange TV, oraz posiadaczy pakietu z CANAL+ w ramach player+.

Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć również niezmiennie na pozostałych antenach CANAL+ i nSport+ oraz za pośrednictwem telewizji mobilnej nc+ GO i w serwisie CANAL+ Sport Online.

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 są dostępne dla abonentów nc+ na pozycji 107 i 108

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *