Polecane

Canal+ Sport 3 w ofercie TVN Media

Od 1 stycznia 2023 roku TVN Media, pod marką Premium TV, reprezentuje stację CANAL+ SPORT 3 w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego. Jest to kolejny kanał CANAL+ Polska S.A., który dołączył do oferty Premium TV.

 

CANAL+ SPORT 3 to sportowy kanał premium stworzony specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Oferta programowa kanału zawiera liczne magazyny związane z Ekstraklasą m.in. „Planeta Ekstraklasa” – magazyn złożony z reportaży poświęconych rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy; „Liga gra” – zapowiedź kolejki, wzbogacona o przedmeczowe statystyki oraz analizy „head to head”; „Liga+” – program na żywo, podsumowujący piątkowe i sobotnie mecze wraz z analizą gościa specjalnego; „Liga+ Extra” – program na żywo, podsumowujący całą kolejkę z udziałem ekspertów i gości, prowadzącymi program w studio są Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak; „Ekstraklasa po godzinach” – program na żywo zawierający podsumowanie bieżących wydarzeń w PKO BP Ekstraklasie, z ciekawostkami, analizami i nutką ironii. Wszystkie programy i mecze opatrzone fachowym komentarzem ekspertów.

CANAL+ SPORT 3 to kanał z atrakcyjnym dopasowaniem do męskiej, miejskiej AFF 328 (M20-59 C500K+) i wykształconej widowni AFF 276 (M25-54 Edu High). Stacja dociera średnio do 1,2 mln widzów.

 

DANE: NAM, DayParts, Q4 2022, AFF vs A16-49; COV A4+; 06:00-25:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *