Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

Canal+ Sport: Zostań w domu we wtorek

Canal+ Sport zacznie o 9:00 przypomnieniem meczu Barcelona – Villarreal z 24 września 2019, a skończymy magazynem Liga+ z października 2000.

09:00 Zostań w domu z LaLiga: FC Barcelona – Villarreal CF z 24.09.2019, CANAL+ SPORT

Pojedynek z 6. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Przed starciem z Villarrealem, Katalończycy nieoczekiwanie plasowali się niżej w tabeli, bo zaledwie na ósmej pozycji. Goście natomiast zajmowali siódme miejsce. Piłkarze Barcelony przystępowali do tego meczu podrażnieni sensacyjną porażką na boisku beniaminka z Grenady.

14:00 Zostań w domu z Premier League: Norwich – Chelsea z 24.08.2019, CANAL+ SPORT

Przebudowywana przez Franka Lamparda ekipa Chelsea, w trzeciej kolejce rozgrywek mierzyła się na wyjeździe z wracającym do elity Norwich. W barwach Kanarków wejście smoka do Premier League zaliczał snajper rodem z Finalndii – Teemu Pukki. Tamtego popołudnia przedstawił się również światu Tammy Abraham, wychowanek Chelsea, mający zastąpić legendarnego Didiera Drogbę.

17:30 Zostań w domu z PKO BP Ekstraklasą: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin z 21.09.2019, CANAL+ SPORT

Jeśli jakiś mecz ma być reklamą i oknem wystawowym naszej ekstraklasy, to pojedynek w dolnośląskich derbach z 9. kolejki ligowych zmagań bez wątpienia takim był. Osiem goli, sytuacja zmieniająca się jak w kalejdoskopie, a losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej minuty. Ostatecznie Śląsk i Zagłębie podzieliły się punktami.

20:00 Dobry Wieczór Sport, CANAL+ SPORT

21:00 1 na 1 Extra: Predrag Mijatović, CANAL+ SPORT

Ekskluzywny wywiad z Predragiem Mijatoviciem. Nasz dziennikarz, Piotr Laboga rozmawia z legendarnym serbskim atakującym, który lata świetności spędził na boiskach hiszpańskiej Primera Division. Mijatowić zdobywał tam bramki dla Valencii oraz Realu Madryt. To on przywrócił panowanie Królewskim w Europie, strzelając zwycięskiego gola w finale Ligi Mistrzów w 1998 roku, przeciw Juventusowi. Po zakończeniu kariery był m.in. dyrektorem sportowym klubu ze stolicy Hiszpanii.

22:00 Dawno temu w CANAL+: Liga+ z 14.10.2000, CANAL+ SPORT

Połowa października 2000 roku. Piłkarze Ekstraklasy, po przerwie na mecze reprezentacji, która walczyła o awans do Mundialu 2002, rozgrywali 10. ligową kolejkę. Na czele tabeli plasowała się krakowska Wisła, a do Górnika Zabrze, zamykającego wtedy stawkę, wrócił po latach Antoni Piechniczek. Wydarzenie omawiają oczywiście Andrzej Twarowski i Paweł Zarzeczny.