Poradniki Radia TOK FM – wyjaśnienia, podpowiedzi i pomysły na każdy dzień w nowej rzeczywistości

„Przewodnik Higieniczny”, „Kultura w Domu”, „NieFerie” oraz „Fakt, nie mit” – to specjalne antenowe poradniki Radia TOK FM przygotowane na wymagający czas izolacji i dostosowania się do nowej sytuacji związanej z pandemią. Dziennikarze stacji codziennie pomagają słuchaczom być dobrze poinformowanymi i dbać o bezpieczeństwo, a także podpowiadają, jak spędzać czas wolny w domu.

 

 

 

 

 

W ramach specjalnej serii Radia TOK FM na antenie od poniedziałku do piątku pojawiają się nowe poradniki.

Tuż przed 7:00 rano stacja emituje „Przewodnik Higieniczny” Ewy Podolskiej. Autorka w przystępny sposób opowiada o sprawach na pozór banalnych, a dziś bardzo ważnych, jak właściwe mycie rąk czy używanie masek.

Zostajemy w domu? Tak, ale w kulturalny sposób! Od poniedziałku do piątku, po informacjach po 10.20 i po 14.20 namawiają do tego Marta Perchuć-Burzyńska, Filip Kekusz i Łukasz Wojtusik. „Kultura w Domu” to krótki felieton o tym, jak nie stracić kontaktu z kulturą, będąc w domu.

„NieFerie” to cykl dla rodziców i uczniów, który można usłyszeć w eterze tuż przed 12:00. Aleksandra i Piotr Stanisławscy radzą w nim, jak mądrze i ciekawie spędzić czas w domu.

Natomiast w poradniku „Fakt, nie mit” ci sami autorzy – od poniedziałku do piątku przed godz 17:00 – wyposażają słuchaczy w wiedzę, która nie pozwoli im się złapać na fake newsy o trwającej pandemii.

Oprócz tego zespół Radia TOK FM zachęca wszystkich do słuchania nowego podcastu pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia”, w którym znajdzie się wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami. Specjalna audycja internetowa dostępna jest bez opłat codziennie o godz. 20.00 na Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem Radio TOK FM zaprasza wszystkich do skorzystania ze swojej unikalnej bazy 80 tys. podcastów TOK FM i dołączenia do grona subskrybentów oferty Premiurm TOKFM. Teraz można zrobić to przez 30 dni za darmo - Radio TOK FM włączyło się w ten sposób w akcję #zostanwdomu.

Szczegóły: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,25787206,uzyj-kodu-zostanwdomu-i-sluchaj-podcastow-tok-fm-przez-30-dni.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *