MediaNC+Zapowiedzi TV

Canal+ w oczekiwaniu na Oscary® wywołało… „Zawieruchę w Hollywood”

Dolby Theatre w Hollywood raz w roku zmienia się w najgorętsze miejsce na świecie. Blask fleszy, czerwony dywan, kreacje od największych projektantów, blichtr i sława. Specjalnie dla widzów CANAL+ znany aktor Rafał Zawierucha w programie „Zawierucha w Hollywood” pokaże kulisy najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie – gali wręczenia Oscarów®. Premiera produkcji już 16 lutego o 18:15 tylko w CANAL+.

 

W ostatnim czasie Rafał Zawierucha to, obok Joanny Kulig, jedna z największych polskich gwiazd eksportowych. Popularność zyskał dzięki pracy na planie filmu „Once Upon a Time In Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino. Wcielając się w rolę Romana Polańskiego pracował w towarzystwie znakomitych hollywoodzkich aktorów m.in.: Brada Pitta, Leonarda Di Caprio, Margot Robbie czy Ala Pacino.

Zawierucha w Hollywood to film dokumentalny, w którym Rafał Zawierucha pokaże kulisy Oscarów®. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne wywiady z m.in. Garym Michaelem Waltersem, producentem oscarowego® „Whiplash”, Michaelem Phillipsem  i Tonym Billem producentami „Żądła”  czy stylistą gwiazd z czerwonego dywanu, Danielem Musto. Rozmówcy zdradzą największe tajemnice pracy Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz opowiedzą o kulisach przygotowań do najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie. Co wpływa na decyzję Akademii o nominowaniu filmu? Czy film broni się sam czy potrzebuje reklamy? Co aktualnie dominuje – polityka czy sztuka? Pojawi się wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi.

Nie zabraknie też polskich akcentów. Tuż przed wylotem do Los Angeles Zawierucha spotkał się z reżyserem Pawłem Pawlikowskim, operatorem Łukaszem Żalem i producentką Ewą Puszczyńską, twórcami „Zimnej wojny”, potrójnie nominowanej do Oscara® koprodukcji CANAL+. Tylko widzom stacji opowiedzą o filmie i swoich szansach na najbardziej prestiżową filmową nagrodę świata!

Premierowo dokument można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *