Canal+ zaprezentował nowe studio telewizyjne (foto)

5 sierpnia CANAL+ zaprezentował nowe studio, które jest przeznaczone do wszystkich produkcji realizowanych na potrzeby anten kanałów rodziny CANAL+.

 

Innowacyjny – tak w skrócie można opisać nowy dom wszystkich magazynów piłkarskich, koszykarskich, tenisowych i żużlowych, które emitowane będą w kanałach CANAL+ oraz w serwisie CANAL+ online. Studio jest w pełni przystosowane do realizacji programów w jakości 4K. Jego głównym, unikalnym elementem jest ruchomy video-wall, który pozwala na dynamiczną zmianę scenografii. Ruchome panele LED pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni – w zależności od charakteru danego programu. Te elementy pozwalają na wyświetlanie obrazów w 33 milionach pikseli (4 razy jakość 4K).

 

 

 

 

Fot. Paweł Winiarski/Antyweb

 

W nowym studiu CANAL+ dostępne są trzy plany zdjęciowe, które pozwalają nadać studyjnym programom publicystycznym odpowiedniej dynamiki. Nowością jest również nowe ramię kamerowe z kamerą 4K i ponad 200 czujnikami kalibracyjnymi. Pozwala to na wyświetlanie grafik wirtualnych i hologramów w najwyższej rozdzielczości w programach realizowanych na żywo.

Nowe studio zadebiutowało 31 lipca wraz z programem Liga+. Pierwszym prowadzącym był Michał Wodziński, a jego gościem za pośrednictwem augumented reality (AR) był trener Radomiaka Radom – Dariusz Banasik.

Wszystkie transmisje z nowego studia można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, na dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *